Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Автомобільні акумуляторні батареї і той мінімум інформації для його вибору

Share


Ті автовласники, які дуже часто міняють автомобілі, так як їм швидко набридають куплені моделі і їм хочеться чогось нового, навряд чи коли-небудь стикалися з проблемою заміни що вийшли з ладу деталей і запчастин авто, а також його комплектуючих. Як правило, вони не встигають зношуватися, адже їх власники вже купують нову машину, продавши стару. Але серед автовласників дуже багато тих, хто купує авто, як кажуть, на віки. Ось в цьому випадку їм доводиться не тільки доглядати за машиною, не тільки вчасно її обслуговувати, але і замінювати деталі, що зносилися. Серед складових компонентів автомобіля, важливим є акумуляторна батарея, без якої не вийде рушити. Якщо так сталося, і її термін служби вийшов, доводиться купувати нову. Але з-за великої різноманітності, що пропонують виробники АКБ, стає важко зробити свій вибір. А між тим акумуляторні батареї пропонуються як від зарубіжного, так і вітчизняного виробника, але який краще всього вибирати?

Знаєте, акумулятори автомобільні можна вибрати тут akbenergo.ru/catalog/akb/cars/, а можна і в будь-якому іншому магазині. Якщо говорити про виробника, то тут справа кожного, ну а який вибрати акумулятор за характеристиками, читайте далі.

Якщо чесно, то всі автовиробники дають свої рекомендації, що є в інструкціях. Ось цих рекомендацій і можна дотримуватися. Але якщо інструкцій немає або ви все-таки бажаєте придбати нову батарею, дізнайтеся його особливості.
 

Насамперед знайте, що існують не тільки автомобільні акумулятори, але і мотоциклетні. Вам потрібні перші. До того ж з усього розмаїття виділяють обслуговуються моделі, що вимагають частої добавки дистильованій води, малообслуговувані, куди потрібно додати дистильовану воду раз на півроку-рік. А також є ті, що працюють до семи років і вони відносяться до необслуживаемой категорії. У даних моделях йде малий витрата води, а значить, ніякого доліва не потрібно. Знайте, останнім часом обслуговувані акумулятори перестали користуватися попитом, так як за ними потрібен більший відхід. Водії воліють простоту з мінімальною турботою. З цих причин віддають перевагу необслуговуваним акумуляторам.

Вибираючи батарею, зверніть на рекомендовану ємність. Цей параметр характеризує здатність видати струм протягом певного періоду. Ємність нового акумулятора не повинна повністю відповідати старому або ж допускається незначне її перевищення, але не більше, ніж на 5 А/ч.

Обов’язково враховуйте розміри, щоб новий акумулятор став без проблем на місце старого, до того ж дивіться і на розташування клем.

Це той необхідний мінімум інформації, що дозволить визначитися з вибором.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/avtomobilnye_akkumuljatornye_batarei_i_tot_minimum_informacii_dlja_ego_vybora/2018-09-03-2515

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *