Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Автомобільні шини для літа та зими: важливість зміни гуми

Share


Всі автомобілісти намагаються доглядати за своїми залізними кіньми, в тому числі, змінюючи шини по сезону. І це один з важливих моментів, адже взимку літня гума просто розпливеться і не зможе виконати функції, а річна взимку задубеет і ви опинитеся, подібно льодовому катку на зимових дорогах, втративши контроль над машиною. Ось чому важливо міняти гуму в залежності від сезонності. Тим більше, вибирати сьогодні просто, адже в шинах дефіциту не спостерігається. Так можна вибрати літні шини в Тюмені, а можна придбати шини для авто через інтернет магазини, підбираючи гуму за характеристиками, малюнку протектора, її розмірами, що рекомендовані виробниками автомобілів. Звичайно ж, багатьох водіїв цікавить, як можна придбати шини, ту літню гуму, у гарному якості і при цьому заощадити сімейний бюджет.

Так от, чомусь багато водіїв нашої країни вважають, що вони зекономлять, купивши всесезонну гуму. Однак це велика помилка. Всесезонні шини можуть бути як доповнення, коли, здавалося б, для літньої гуми ще рано, так як ще не встановилося тепло, але а для зимових шин вже як би і жарко. Для нашого клімату, при дуже лютих морозах в зимову пору і спекотному літі, всесезонні шини не дають гарантію на безпечну їзду. Вони не виконають свої функції і в підсумку, якщо ви цінуєте комфорт і безпеку, ви підете в автомагазин і купіть літні або зимові шини.
 

Вже якщо і хочеться купувати гуму з економією, намагайтеся просто шукати вигідні пропозиції. Часто, коли ще не сезон, магазини встановлюють досить приємні ціни, щоб розпродати старий привоз минулого року, щоб завезти новий товар. Хороші знижки на шини, коли сезон закінчується. Так літню гуму можна вигідно придбати як раз тоді, коли наближається зимовий сезон. Головне, правильно зберігати куплені шини, щоб не виявилося, що ваші гроші викинули на вітер, а все лише тому, що ви порушили поради по правильному зберіганню.

Вигідно купити завжди можна шини саме через інтернет, адже в даному випадку продавцям не потрібно накидати вартість, адже потрібно компенсувати витрати на оренду, на продавців. Тут тільки товар і невелика націнка у вигляді доходу. А якщо знайти улюблені шини від відомого вам і перевіреного виробника ще й зі знижкою або з акційною пропозицією у вигляді, купіть шини в нас, а монтаж буде за півціни, то й зовсім залишитеся у виграші.

Як бачите, якщо захотіти, можна заощадити і знайти цікаві пропозицію, головне, намагайтеся купувати шини в таких же типорозмірах або в рекомендованих автовиробником, щоб не вплинути і не погіршити керування автомобілем, не вплинувши на безпеку і комфорт в гіршу сторону.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/avtomobilnye_shiny_dlja_leta_i_zimy_vazhnost_smeny_reziny/2018-08-29-2511

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *