Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Автомобільний акумулятор в розстрочку і правила його підбору

Share


Коли автомобіль і всі його деталі працюють злагоджено, то і решта все йде, як треба. Але варто чомусь вийти з ладу, як відразу ж всі плани руйнуються, часу ні на що не вистачає, спланувати день не виходить. Ось і поспішають автомобілісти швидко повернутися на свого коня, віддаючи його в ремонт.

З ладу може вийти будь-яка твк, в тому числі і акумуляторна батарея, яку потрібно замінити, як тільки стало ясно, що вона себе вичерпала. Заміна потрібна в обов’язковому порядку, адже без неї авто не рушить і не поїде. Буває акумулятор на авто виходить з ладу несподівано, коли в будинку немає зайвих грошей, ось тут не треба засмучуватися. Сьогодні можна зайти на сайт і придбати автомобільний акумулятор в розстрочку. Єдина проблема, як серед всіх пропозицій вибрати відповідний товар.

Щоб купити акумулятор для своєї машини, потрібно вивчити інформацію, відповідаючи на важливі питання. Серед них розмір акумулятора. Важливо не просто купити вподобаний акумулятор або той, що перший побачили. Потрібно ще, щоб він добре став на місце старого і це можливо, знаючи розмір. Зазвичай поділяються акумулятори на азіатські формати, які йдуть вже, але вище або європейський, що будуть трохи ширше і нижче. При цьому зверніть увагу на місце кріплення до кузова, воно може бути як вгорі, так і внизу.

Наступний показник – це ємність АКБ, що залежить і від розмірів авто, і від габаритів двигуна. Помилково вважати, що акумулятор з більшою ємністю прослужить довше, ідеально зупинитися на тому АКБ, що максимально наближений до рідної батареї. Будьте уважні, звертаючи увагу і на полярність, щоб у підсумку зайвий раз не повертатися в автомагазин для заміни товару з причини неправильної полярності.

І обов’язково подивіться рік випуску батареї, чим довше вона стоїть, тим найімовірніше, продукт буде вичерпано.

Вирушаючи за акумуляторної батарей, слід розуміти відмінності у видах батарей. Наприклад, існують допустимі моделі і не обслуговуються. У чому їх різниця? Як правило, не обслуговують акумуляторні батареї не мають можливості доливання електроліту. Вони спочатку готові до експлуатації і, як правило, йдуть в комплекті з машиною. Допустимі мають можливість доливання електроліту, так як пробки не запаяні. Але такі батареї потребують ретельнішого догляду, необхідно стежити за рівнем електроліту і як мінімум раз на рік заряджати АКБ.

Як бачите, вибрати не так вже й складно, знаючи необхідну інформацію, до того ж вам завжди допоможуть фахівці магазину, давши потрібну інформацію і проконсультировав з тієї чи іншої АКБ.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/avtomobilnyj_akkumuljator_v_rassrochku_i_pravila_ego_podbora/2018-07-11-2495

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *