Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Час ремонтних робіт машини або де краще ремонтувати автомобіль

Share


Якщо ви не з тих, про яких кажуть «міняє машини, як рукавички, якщо ви купували авто для тривалого використання, а то й зовсім, якщо ваша придбана машина була не новою, а б/у, тоді ви рано чи пізно зіткнетеся з низкою питанням. Серед них найчастіше автовласників цікавить, де ж краще ремонтувати свою стареньку, куди відправити свого залізного коня, щоб йому якісно повернули друге дихання. І тут варіантів багато. Все буде залежати від вас, вашого бачення та думки.

Взагалі відремонтувати авто можна чотирма способами. Можна звернутися в дилерська СТО. Найчастіше сюди звертаються по гарантії або ті, у кого достатньо зайвих грошей, адже тут ремонт обійдеться дорожче, а от чи будуть ці роботи якісними, питання. Хоча, якщо СТО перевірене, якщо воно дорожить репутацією, то всі роботи будуть проведені на найвищому рівні. Як правило, в дилерських центрах є всі необхідні запчастини, все необхідне обладнання, в тому числі і для проведення повної діагностики машини, а значить, буде швидко виявлена причина поломки і усунена. Однак у випадку з дилерськими СТО, а особливо, у випадку з ремонтами по гарантії, потрібно бути готовими до черг, адже виявляється проблеми з авто не тільки у вас тому доводиться чекати тижнями, поки фахівці перейдуть до вашої машини.

Можна звернутися в звичайні спеціалізовані автосервіси. Послуги компанії в даних центрах СТО найрізноманітніші, фахівці також працюють на належному рівні. Як правило, на СТО також є все необхідне, щоб забезпечити якісне і сучасне обслуговування авто. Такі станції обслуговування не менш популярні, особливо, якщо врахувати вартість проведених робіт, а вони на порядок дешевше в порівнянні з дилерськими автосервисными пунктами. До речі, пам’ятаєте, якщо не тягнути гуму і звернутися на СТО відразу при перших проявах несправностей, то можна запобігти серйозні поломки і обійтися мінімальними витратами.
 

Існують автовласники, які хочуть доброго економії на ремонті, тому вони їдуть в черговий гараж якогось дяді Вані. Це їх повне право. Та й такі от дяді Вані можуть розбиратися в машинах не гірше будь-якого професіонала, але знову ж, швидше за все, вони розуміють в ремонтах вітчизняних машин, а не напханих сучасних авто на автоматиці з різною електронікою тощо. Однак тут є ризик. У гаражах немає гідного і необхідного устаткування, яке перевірило вашу машину, тому всі роботи проходять на авось. Ось і вирішуйте самі, як чинити.

Однак є ще й четверта категорія. Це умільці на всі руки. Такі автомобілісти віддають перевагу ремонтувати машини самостійно, та ще й без спеціальної освіти. І тут стає страшно. Напевно кожному хоч раз зустрічався на дорозі автомобіль, обмотаний скотчем, або де замість вікна вставлений лист ДСП. А може хтось бачив, як авто заматывали плівкою, зміцнюючи її скотчем? Це все умільці, які намагаються заощадити на ремонтах того ж кузова, не кажучи вже про нутрощах автомобіля. Самі розумієте, нічого доброго з такого не виходить, хіба що вони несуть небезпеку для всіх учасників руху. Хоча, є й винятки. Бувають і ті автомобілісти, які так захоплюються машиною, та ще й з можливостями інтернету, що й самі можуть полагодити машину не гірше інших професіоналів. Але це виключення з правил. Як не крути, а машину краще варто довірити надійному підприємству, віддаючи в руки фахівцям і професіоналам, і ваше життя, і життя інших на дорозі буде в безпеці, а машина прослужить ще не один рік вірою і правдою.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/vremja_remontnykh_rabot_mashiny_ili_gde_luchshe_remontirovat_avtomobil/2018-09-07-2518

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *