Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Чи варто витрачати гроші на встановлення газобалонного обладнання на машину?

Share


З приходом електротехнологій системи ГБО відійшли на другий план і виявилися несправедливо забутими. Сьогодні вже мало хто замислюється про монтаж газового балона, який допоможе замінити бензин або дизель.

Електротехнології виглядають пріоритетніше, але потрібно розуміти, що це ще розвивається сегмент. Загальнодоступними і функціональними електрокари стануть ще дуже нескоро, тим більше в Україні і країнах ближнього зарубіжжя.

Купити якісне ГБО другого покоління вигідно з ряду причин. Це система, яка пройшла перевірку часом і вважається універсальною. Орієнтовані ГБО головним чином на міських жителів, які не хочуть даремно палити бензин в автомобільних пробках.

Чим відрізняються класи ГБО?

Це обладнання, яке поставляється в різних серіях. Покоління розрізняються по року випуску і по функціоналу.

Перші газобалонні системи були представлені в кінці дев’яностих. Це були найпростіші газові балони, які лише співіснували з бензинової паливної схемою. Друге покоління з’явилося вже після 2000-х і вперше представило автономну конфігурацію.

Третє, четверте і п’яте покоління – це багато в чому модернізація базової архітектури. ГБО розрізняються за обсягом, компактності, ресурсу та безпеки. Тим не менш, саме ГБО другого покоління вважається універсальним і оптимальним для більшості машин.

Пояснюється це ще й тим, що більшість їздить на автомобілях б/у категорії. Це як раз і є автомобілі, які вийшли після 2000 року. ГБО другого покоління орієнтоване та адаптовано до таких транспортних засобів.

До переваг ГБО 2 серії можна віднести:

— Обладнання підійде не тільки на двигуни з уприскуванням палива. Техніка може бути встановлена на карбюраторні машини, що стане в нагоді тим, хто їздить на авто, вік яких перевищує 15-20 років.

— Апаратура відрізняється компактністю конструкції. Газ на відміну від бензину витрачається мало, тому великого балона встановлювати не доведеться. Для щоденних міських поїздок цього цілком достатньо, а для заміських подорожей можна змонтувати додатковий відсік.

— Монтаж гбо другого покоління – це проста і інтуїтивна процедура. При наявності інструментів, базових навичок можна провести операцію самостійно. Все, що потрібно, це правильно зафіксувати і підключити балон.

— Обладнання не вимагає складної настройки. Інтуїтивний принцип роботи передбачає миттєву подачу пропану на силову установку.

Де знайти гбо другого покоління і не помилитися?

Газобалонне обладнання для автомобілів відноситься до вузьконаправленим товарів. Для дилерів такий статус стає пріоритетним. Це допускає робити невиправдану націнку навіть на б/у системи.

Купівля нового обладнання актуальна для тих, хто вже спробував механізм дії і переконався в функціональності і практичності. Хто в перший раз береться за модернізацію машини, може зіткнутися з проблемами. Все ж це індивідуально: гбо підходить не для всіх. Тому розумно почати з б/у конфігурацій.

Старі газобалонні системи готові надати центри з авторазборке. Компанія працює по Україні та по Європі. Важливо розуміти, що європейські стандарти розрізняються, тому потрібно уточнювати конфігурацію машини і модифікації газобалонної системи у постачальника.

Плюс авторозбірки полягає в індивідуальному підході до клієнта:

— Відсутність вузькоспеціальних знань не стане проблемою. Консультанти центрів по авторазборке уточнять модель машини і підберуть систему, яка ідеально впишеться в багажний відсік.

— Авторозборка – це комерційна компанія, а тому на товар дається гарантія. Крім того, у продаж не надходять гбо з критичним зношуванням і механічними ушкодженнями.

— Установка надається як додаткова послуга. Платити багато за неї не ліг доведеться, а натомість клієнт отримує машину, що відповідає чинним правилам і технічним стандартам.

— Професіонали розкажуть, як правильно заправляти газобалонне обладнання та що потрібно знати про обслуговування. Правильна установка – це вже 50 % успіху. Завдяки цьому не доведеться щомісяця перевіряти герметичність і стан техніки.

У пошуках газобалонного обладнання, інвентарю, інструментів і сировини допоможе спеціальний сайт. На сайті публікуються оголошення з продажу комплектуючих зі всієї України. ГБО можна встановити не тільки на іномарки, але і на вітчизняні машини, в чому легко переконатися, якщо вивчити асортимент сайту.

Попередньо проводиться сервісний моніторинг. Стосується це комп’ютерної діагностики двигуна. Зношені движки можуть не витримати переходу на новий вид сировини і вийти з ладу.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/stoit_li_tratit_dengi_na_ustanovku_gazoballonnogo_oborudovanija_na_mashinu/2018-07-19-2499

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *