Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Де купити запчастини для навантажувачів і як вибрати підходящі комплектуючі?

Share

Сучасна навантажувальна техніка більшості відомих світових виробників, включаючи Komatsu, Mitsubishi, TCM, Doosan, Daewoo, Nissan, Toyota, Caterpillar і Yale розрахована на суворі умови експлуатації. Така техніка здатна без проблем протистояти кліматичним особливостям північних і північно-східних регіонів Росії, а також роботу на складному рельєфі і граничні вагові навантаження.

Однак за такої інтенсивної експлуатації власникам вантажної спецтехніки доводиться замислюватися про те, щоб своєчасно підібрати і купити запчастини для навантажувачів. Це зумовлено швидкою зношуваністю ходових компонентів навантажувальних вилкових машин в суворих робочих умовах.

Звичайно, запчастини для навантажувачів, ціна на які визначається тим, до якої категорії відноситься деталь, і який виробник її випускає. Незважаючи на те, що комплектуючі та робочі рухливі модулі мають підвищений робочий ресурс і максимальний запас міцності, важливо регулярно проводити технічне обслуговування і періодичну заміну деталей, що зношуються.
 

Як підібрати комплектуючі для складських навантажувачів?

При необхідності придбати запчастини для навантажувачів слід керуватися декількома простими принципами, про які піде мова далі. У першу чергу визначитеся, з тим, яку категорію деталей ви вважаєте прийнятною в співвідношенні ціна/якість. Справа в тому, що таких категорій існує 3. Це запчастини від оригінального виробника техніки, деталі, які збираються на заводах інших виробників (O. E. M.), а також найдешевші деталі, які здійснюються сторонніми фірмами без ліцензії розробника оригінального навантажувальної техніки.

Останній варіант вважається найбільш неоднозначним, оскільки офіційної гарантії на придбані запасні частини їх виробник вам не надасть. Таким чином, зрозуміти, наскільки хороший такий варіант можна, лише через якийсь час експлуатації придбаних комплектуючих.

Найбільш часто і швидше за все виходить з ладу ходова частина навантажувача, включаючи різні елементи двигуна, гідравліку, вантажопідіймальний механізм і щоглу. До їх регулярній заміні та проходження періодичного, планового ТО слід поставитися дуже відповідально.

Слід пам’ятати, що інший раз своєчасний ремонт та налагодження роботи різних вузлів і механізмів, здатні істотно відстрочити необхідну заміну тих чи інших деталей.

Читайте докладніше деталі за посиланням.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/gde_kupit_zapchasti_dlja_vilochnykh_pogruzchikov_i_kak_vybrat_podkhodjashhie_komplektujushhie/2018-09-03-2516

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *