Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Де вигідніше купувати деталі і запчастини для іномарок

Share

Коли автомобіль тільки купується, особливо якщо в салоні і від дистриб’ютора, в перший час водій навіть не замислюється про ремонт. Але з плином експлуатації доводиться частіше проводити технічне обслуговування, час від часу міняти витратні матеріали. Навіть якщо ви акуратно водите і користуєтеся якісними расходниками, автомобільними рідинами, обов’язково наступить момент, коли потрібно міняти серйозні елементи технічної частини. На цьому етапі кожен водій стикається з новою проблемою – високі ремонтні витрати. Більшу частину з них складають зовсім не послуги майстерень, а саме покупка запчастин. Відповідно, якщо ви знайдете способи заощадити на придбанні, то зможете виконувати ремонтні роботи набагато дешевше.
 

Інтернет для пошуків

 

Як показує практика, більшість водіїв останнім часом воліють займатися пошуків деталей в інтернеті. Це обумовлено декількома перевагами:
 

  • Широкий вибір. Тут представлені пропозиції від різних продавців, тому завжди є можливість знайти продукцію високої якості, але з мінімальними фінансовими витратами;

 

  • Великі можливості для оплати. Навіть якщо ви знайдете постачальника з іншого регіону України, завжди зможете домовитися з ним про доставку, так само як вибрати безготівковий спосіб оплати, щоб не оплачувати послуги переказу готівкових коштів;

 

  • Можливість переглядати пропозиції в будь-який час. Природно, зідзвонюватися з усіма продавцями вночі не слід, однак ви зможете вивчити асортимент і відібрати для себе кілька вигідних пропозицій;

 

  • Низькі ціни. Найбільш вигідними пропозиціями вважаються ті, що висуваються приватниками. Вони не знайомі з ринком і охоче йдуть на угоду, навіть якщо ви попросите знижку. Але саме тому їх товари швидко розкуповують перекупники. Навіть якщо ви будете купувати вироби в магазинах, але вони все одно обійдуться вам дешевше завдяки низькій собівартості.

 

Щоб вигідно купити запчастини для іномарок, слід на постійній основі переглядати сайти. Тоді ви зможете викупити деталі у приватника, або брати участь у розпродажі в магазині або на авторазборке. Слід купувати вироби, які точно вам знадобляться, навіть якщо на даний момент у них немає необхідності. Нехай лежать в гаражі в якості запасних.

Корисні поради

 

Щоб знизити витрати на ремонт автомобіля, рекомендується задіяти профілактичні заходи. Тоді деталі будуть зношуватися менше, відповідно, і ремонтувати автомобіль не доведеться часто.
 

1. Завжди вчасно проходьте технічне обслуговування. Заміна автомобільних рідин, очищення та зміна витратних матеріалів позитивно позначаються на терміні експлуатації інших деталей.

2. Не нехтуйте сезонними змінами. Якщо клімат у вашому регіоні відрізняється сильними морозами і спекою, необхідно переходити на інші автомобільні рідини, вчасно міняти покришки (їздити на них небезпечно). Так ви зменшите ймовірність аварії, в якій можна серйозно постраждати, і сильно розтратитися на ремонт згодом.

3. Якщо є можливість, закуповуйте запчастини про запас. На ринках та розпродажі нерідко можна знайти деталі, які згодом знадобляться. Переглядайте тематичні сайти, віртуальні торгові майданчики. Тоді в разі необхідності ремонту у вас все буде під рукою.

Також фахівці радять час від часу проводити комп’ютерну діагностику. Дана послуга коштує не дорого, але так ви зможете дізнатися заздалегідь, які системи і агрегати незабаром потрібно буде ремонтувати.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/gde_vygodnee_priobretat_detali_i_zapchasti_dlja_inomarok/2018-09-01-2514

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *