Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Екстрена допомога на дорозі або переваги мобільного шиномонтажу

Share


Автомобілісти на дорогах стикаються з різними проблемами. Буває хтось стає учасником ДТП, де без евакуатора не обійтися, а буває просто трапиться маленька поломка, яку можна усунути самостійно, скориставшись ремонтним набором автомобіліста. А ще на дорогах буває і ситуація, коли виникають проблеми з колесом. Так, автомобіліст може проколоти шину, або колесо може спустити з інших причин, бувають розриви шин або бічні порізи. Добре, коли є запаска. Але, що робити, якщо запаска хоч і є, але вона не помістилася в багажнику і залишилася в гаражі. Або як бути, якщо запаска лежить в багажнику, але ви не чоловік, а тендітна авто леді?

Одним з варіантів, яким користувалися раніше водії, є пошук допомоги на дорозі, зупиняючи небайдужих водіїв, що проїжджають повз. Як варіант, можна було викликати евакуатор, але це не дешеве задоволення, і не кожен може його дозволити. Добре, що в сучасному світі водіям щодня спрощують життя і сьогодні існує послуга мобільного або, іншими словами, виїзного шиномонтажу. Замовити мобільний шиномонтаж в СПб можна наприклад на сайті шиномонтажникоф. Але, чому дана послуга стала настільки популярною і які тут переваги з недоліками?

Як ми вже сказали, дороги непередбачувані. Всяке може статися, а якось неохоче опинитися наодинці з проблемою. Ось і виходить, що простіше і легше набрати номер телефону, щоб через деякий час отримати якісну послугу. Тут вам і швидке реагування на дзвінок, і наявність всього необхідного для того, щоб не тільки усунути поріз, прокол або вирівняти диск, але і замінити гуму. Останнім зручно у випадку, якщо ви не встигли змінити гуму по сезону, а прокинувшись, побачили сніг на вулиці. Щоб не ризикувати, простіше скористатися сучасним сервісом виїзного шиномонтажу, який на місці швидко виконає свої функції по заміні шин. Це лише деякі переваги, адже плюсом буде і відсутність черг, так як до вас приїдуть відразу, як тільки ви зателефонуйте, незалежно від погоди і часу доби, що дуже зручно.
 

На всі виконані послуги ви отримаєте гарантію, а вартість тут не перевищить вартості послуг, що надаються в стаціонарному шиномонтажі. Щоправда, недоліком тут буде якість робіт. Як не крути, а в стаціонарному шиномонтажі роботи проведуть більш якісно, зате мобільний шиномонтаж, подібний екстреної швидкої допомоги, що готова надати первинну допомогу, а вже пізніше можна і в стаціонар відправити авто для більшої впевненості в якісно надані послуги.

Як бачимо, нова послуга виїзного шиномонтажу корисна і дозволяє водіям після екстреного усунення неполадок продовжити свій шлях, однак за деяких відхилень в роботі мобільного шиномонтажу, все ж найближчим часом доведеться навідатися і в стаціонарний автосервіс, щоб перестрахуватися.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *