Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

GPS моніторинг транспорту: для чого та його переваги

Share


Все частіше компанії, що надають транспортні послуги вантажоперевезення, ведуть розмови про сучасних системах, що дозволяють отслужівать вантажі і транспорт. А багато хто з великих компаній вже не просто розмовляють, а активно застосовують gps моніторинг транспорту у своїй роботі, стверджуючи її ефективність. Але чи так це і для чого потрібна система моніторингу транспортним компаніям.

Ще недавно, коли транспортні компанії починали свою роботу, ні про які відстеження не велося мовлення. Все робилося на довірі. Але, як показувала практика, така робота була не ефективною, адже неможливо розробляти оптимальні маршрути, не можна було контролювати дії водіїв, які могли і паливо відливати, і у своїх цілях використовувати машину, та й час доставки могли тягнути. І це було нормою, адже керівники компаній нічого не могли вдіяти, так як довести нічого не виходило. Все змінилося вмить, як тільки на ринку стали з’являтися сучасні системи, які дозволяють щодня і цілодобово вести спостереження за транспортом. Це стало можливим завдяки супутниковим системам і спеціальною програмою gps моніторингу, яка і дозволяє не просто відстежувати вантаж.

Встановивши спеціальне обладнання і маячки, активувавши у себе систему gps моніторингу ГЛОНАСС, ви можете прокладати оптимальні маршрути, скорочуючи не тільки час доставки, але ще і зменшуючи пробіг авто. А адже чим менше проїде машина, тим рідше потрібно їй технічне обслуговування, адже і навантаження на деталі буде менше. До того ж, виводячи авто на комп’ютер, з картою і місцем розташування, ви можете розуміти, яку відстань проїхав водій, а скільки ще залишилося. Це дасть можливість повідомляти клієнтам більш точну інформацію. До речі, отримавши доступ до вашого веб-інтерфейсу, і самі клієнти зможуть відстежувати свій вантаж.

ГЛОНАСС дозволяє, як зазначалося вище, зробити оптимальними маршрути, вести контроль за витратою палива, а це суттєва стаття витрат. Тепер фальсифікації на заправках виключені, адже все тепер контролюється і ніяких зливів не може бути в принципі.

Тепер авто неможливо без вашого відома використовувати в особистих цілях, до того ж збільшується безпеку самого авто. Тепер, у випадку викрадення, можна легко знайти машину, яка може знаходитися в будь-якій точці країни.
 

Великою перевагою системи Глонасс є і збільшення ефективності праці. Постійний контроль за авто виключає відхилення від маршруту, непередбачені простої. Це, в свою чергу, підвищує ефективність праці працівників та їх ефективність роботи.

Як бачимо, понесені витрати на установку системи моніторингу, швидко виправдовуються і вже за пару – трійку місяців окупаються, а далі приносять тільки економію як на утримання транспорту, так і забезпечує підвищену продуктивність праці.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *