Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Коли хочеться вжити заходів з безпеки свого авто

Share


Як же приємно усвідомлювати, що ви не просто ставите цілі, але й досягаєте їх. І ось, ваша мрія стати автомобілістом здійснена. Ви не просто завершили навчання та отримали права, ви ще й нагромадили кошти і купили таку бажану машину. Радість складно передати, краще досягати свої[ цілей і відчувати почуття щастя на собі, ніж намагатися зрозуміти щасливчиків.

Ось і ви досягли мети. Ви щасливий автовласник, але як зробити, щоб це почуття щастя не пропало з-за неприємних моментів. А адже автовласників чекає такий неприємний факт, як автоугонщик. Ось де неприємність, яка приводить в паніку, адже будь розгубиться, засмутиться, коли на стоянці не виявить машину. І тут на “авось обійдеться” не варто сподіватися. Якщо ви бажаєте убезпечити машину, потрібно вдаватися до різних засобів захисту. Але врахуйте, автовикрадачі також стежать за новинками і вивчають всі захисту, щоб з легкістю їх долати. Ось тому недостатньо встановити тільки сучасну сигналізацію. Подбайте про комплексного захисту машини. Тут повинна бути і якісна сигналізація, і механічний захист. Встановіть секретку, а також не нехтуйте таким способом захисту, як іммобілайзер, що блокує електричні ланцюги і не дає можливості запуститися двигуну. Декілька ступенів захисту авто завжди відлякує викрадачів, адже їх мета не просто викрасти машину, але викрасти швидко і без залучення уваги. І якщо на вашій машині встановлено кілька видів захисту, то викрадач буде шукати інше авто.

Часто машини викрадають на неохоронюваних темних автостоянках, біля магазинів, біля тренажерних залів, біля будинків, де часто залишають біля під’їздів власники свої машини. Рідше машини крадуть з гаражів і на платних стоянках.

Ще є одна можливість убезпечити машину, виділивши її з натовпу. В цьому випадку допоможе нанесення помітною наклейки, чи фарбування. Такі заходи відштовхують викрадачів.
 

Скільки б ми тут не розповідали про ступені захисту і про те, що краще, викрадачі якщо захочуть, легко здійснять задумане. Але і тут є можливість відшукати викрадену машину. Досить встановити gps маяк, завдяки якому і за допомогою супутникової системи ви завжди зможете вийти на свою машину. А головне, сам маячок важко запримітити викрадачів, як і перебити сигнал, завдяки якому передається інформація.

Як бачимо, незважаючи на те, що виробники комплектують авто вбудованими штатними сигналізаціями, потрібно завжди подумати про додатковий захист, в тому числі і про можливість в подальшому відшукати авто і тоді можна буде спати спокійно.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/kogda_khochetsja_prinjat_mery_po_bezopasnosti_svoego_avto/2018-09-01-2513

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *