Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Коли і де потрібно купувати авто

Share


Нехай машина і стала доступнішою, але все ж це вважається дорогим придбанням, а значить, нікому не хочеться бути обманутим. Ось і задаються покупці різними питаннями з приводу де і в кого краще купувати машину, в який час року і на що звертати увагу?

Ясна річ, що надійніше і безпечніше купувати машину в офіційного представника rolf-altufievo.ru, де і найширший модельний ряд, і автомобілі в різних комплектаціях, і можливість купити авто з пробігом, яке буде в ідеальному стані. Але можна підійти відповідально і купити машину по оголошеннях з рук, тільки будьте пильними і звертайте увагу на кожну деталь.

Якщо говорити про те, коли саме купувати машину, то однозначно скажемо, тільки в денний час. Вночі або ввечері напівтемрява все приховує і жоден ліхтар не допоможе уважно оглянути авто. А ось денне світло і сонячні промені нічого не приховають. Відразу буде видно всі подряпини, все автомобільне покриття і стан всіх деталей, запчастин, підвіски, кузовної частини тощо. При цьому машина повинна бути помитою, в іншому випадку бруд також може приховати багато недоліків. У тому числі, ви не відразу зможете зрозуміти, побував автівка в аварії, чи ні .

Якщо говорити про час покупки, то вважається, саме взимку на машини ціни нижче, так як в цей час пропозиція велика, а от попит низький. У покупця настає затишшя, а щоб хоч якось залучити всіх все і починають скидати ціни або ж придумувати цікаві пропозиції, що дозволяють вигідно купити машину. До речі, саме в салонах і найвигідніше купувати машину на початку року. Все тому, що знаходяться машини в салоні вже вважаються торішніми, а значить, на рік старше. Ось і пропонуються різні передноворічні акції з казковими цінами.

Якщо ви купуєте машину з пробігом, то також найвигідніше купувати взимку або восени. Все тому, що багато автовласників продають машини з одно метою — придбати нову машину, при цьому вони також хочуть потрапити на цікаві пропозиції, а значить їм важливо швидко продати стару машину, щоб доповісти і придбати бажану модель. До того ж саме взимку машина покаже всі свої недоліки. Перед покупкою ви завжди можете попросити господаря проїхатися за кермом. Як раз і подивіться, як поводиться машина, легко заводиться, слухається вона керма, чи немає сторонніх звуків.

Якщо хочете придбати машину влітку, то знайте, дуже складно в це час скидати ціну, тому будьте готові купити машину по більш дорогій ціні, адже тут ще й попит збільшується в цей період року, що також не на руку вам, як покупцеві.

Загалом, машину не складно собі знайти, важливо купити не першу, що потрапила, а добре осмотренную вами і фахівцями, яких краще захопити з собою.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/kogda_i_gde_nuzhno_pokupat_avto/2018-06-20-2487

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *