Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Критерії вибору автомобільних шин. Основні параметри гуми

Share


На практиці майже завжди відбувається так, що дешевий товар не є якісним, і люди його купують тільки при мізерних фінансових можливостях. Це справедливо не тільки по відношенню до шин, адже тут діють свої правила гри.

Не потрібно ігнорувати важливість вибору гуми для автомобіля. Помилковий вибір моделі може привести до найсумніших наслідків, аж до потрапляння транспортного засобу до ДТП. Досвідчені водії як ніхто розуміють це і намагаються не затягувати зі зміною износившейся гуми. Спочатку на ринку присутні літні, зимові та універсальні моделі, призначені для використання практично круглий рік.

Параметри вибору шин для літнього періоду

Не секрет, що саме недорога гума універсального типу є найбільш продаваною моделлю шин. Універсальність полягає в тому, що їх можна використовувати і при вантажоперевезеннях, і при швидкісній їзді. Механічні дії на гуму ігноруються через досить високого профілю. Зрозуміло, прямий удар про яму шини не переживуть, але це і не потрібно. В універсальні моделі шин прийнято додавати технічний вуглець, за рахунок якого забезпечується зносостійкість, також подібні шини будуть виглядати стильно завдяки наявності чистого чорного кольору. Універсальні типи літніх шин розраховані на використання кілька сезонів.

За умови того, що водій дотримується швидкісного стилю водіння, краще використовувати гуму з низьким профілем, не більше 20 мм. Але це підходить для ідеальних за якістю доріг, так як погані дороги швидко приведуть таку резину в непридатність. Уникнути цього можна при використанні профілю на рівні 55 мм. Прийнято встановлювати задні шини з більш високим профілем, ніж спереду – це впливає на керованість транспортного засобу.
 


 

Маркування шин

Для розуміння ситуації, краще заздалегідь розібратися в розшифровці використовуваних маркувань. Зазвичай маркування включає в себе опис ширини гуми, висоти і діаметра. Для їзди в міських умовах має сенс ставити не надто широкі покришки, так як це погано позначиться на витраті палива і на керованість транспортного засобу. Останнє особливо важливо. Вузькі покришки просто створені для їзди в міських умовах.

Навіть якщо шини будуть обрані під умови експлуатації автомобіля, все одно через певний час їх доведеться міняти. Фахівці рекомендують робити це кожні десять тисяч кілометрів пробігу – мова йде не про повну зміну гуми, а лише про перестановці шин між собою.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/kriterii_vybora_avtomobilnykh_shin_osnovnye_parametry_reziny/2018-10-04-2523

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *