Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Кросовери і їх переваги над легковими машинами

Share


Напевно, всі давно помітили, наскільки різноманітний автомобільний світ, що рясніє не тільки різними фарбами, але і різними моделями, видами авто. Просто губишся серед цього автомобільного океану. Проте останнім часом майбутні автомобілісти все частіше звертають увагу на кросовери, адже у них є ряд переваг над легковим авто. Займають вони середню нішу, розмістившись між позашляховиками і легковиками. Свою популярність вони отримали не просто так, а за свої переваги над легковими машинами. І ось чому.

Кросовери завжди йдуть з повним приводом, що підключається автоматично або ж за допомогою кнопки.

Так як у кросоверів є висока посадка, то і огляд краще і більше. Водій добре бачить дорогу, а це підвищує його безпеку.

У кросоверів більше просвіт в порівнянні з легковими машинами, що дає можливість долати височини, в тому числі заїжджати на бордюри.

Кросовер – це той автомобіль, який дарує своєму власникові впевненість на дорозі, адже завдяки повному приводу, навіть у негоду у машини хороше зчеплення з дорогою.

Вибрати ж кросовер не складно, адже багато виробників випускають дані моделі. Так, доступним серед усіх кросоверів, є китайський автомобіль DFM купити який не складно завдяки офіційним представникам. Серед них варто звернути на модель Донг Фенг АХ7, що комплектується автоматичною трансмісією, має шість подушок безпеки, мультимедіа, йде в комплекті з легкосплавними дисками і модернізованим двигуном, який адаптований під бензин АЇ-92.

Так, кросовери мають і недоліки, наприклад, їх габарити, які доставляють складність при маневрах і під час паркування, також їх обслуговування дорожче звичайних легкових авто, так і ненажерливість авто вище в порівнянні з легковими авто, але незважаючи на це, кросовери полюбилися автомобілістам і не втрачають своєї затребуваності та популярності. А що скажете ви про кросоверах?

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/krossovery_i_ikh_preimushhestva_nad_legkovymi_mashinami/2018-07-23-2502

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *