Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Купуємо Кіа з пробігом або як вибрати і не прогоріти

Share


Машини хоч і не розкіш, але не всі до цих пір можуть купити саме нову модель авто, так як вартість досить висока, хоч і не захмарна. Проте автомобілісти не засмучуються, адже завжди можна пошукати свій майбутній автомобіль по оголошенню і придбати КІА з пробігом. Це можна зробити як із рук, безпосередньо купивши авто у власника, або ж можна придбати, потрапивши на перекупників. Ясна річ, надійніше купувати у власника, який просто хоче продати свою машину вигідно, ніж зіткнутися з перекупниками, які дуже часто йдуть на обман з метою навіть биту машину продати подорожче і під виглядом технічно справної машини. До того ж завжди можна купити авто з пробігом в спеціалізованих салонах, вибравши авто через інтернет на сайті. Там також машини ретельно перевіряються і тільки потім потрапляють на продаж, а значить, така покупка також буде надійною.

Незважаючи на те, де саме і в кого ви будете купувати машину, завжди хочеться придбати надійне авто, що буде ще не один рік без всяких проблем працювати. Але на якому автомобілі зупинитися, на що дивитися, з яким пробігом купувати? Це одні з найчастіших запитань, адже кожен майбутній автовласник хоче купити нехай і з рук, але хорошу машину.

Так от, не завжди можна вірити пробігу на спідометрі, так як він підкручує. Краще візьміть з собою фахівця, а ще краще, зробіть діагностику авто, щоб виявити можливі проблеми, виключивши вірогідність покупки втопленою машини або тієї, що побувала в аварії. Фахівці дадуть свої рекомендації і поради, які будуть не зайвими у майбутньому.

Якщо ж цікавить оптимальний вік авто і його пробіг, то добре б купити машину не старше трьох років, у якої пробіг буде до 100 тис. км. В ідеалі пробіг повинен бути до 50 тисяч. Як правило, це молоді машини, у яких навіть гарантійний строк не вийшов і ви зможете скористатися в разі чого, правом гарантійного обслуговування.
 

Хтось зупиняється на авто, чий вік від п’яти років, що також може бути, за умови, що її власник був уважний і намагався тримати її в ідеальних умовах експлуатації. Правда, зовнішність все одно буде у неї злегка пошарпаною, можуть бути й відколи, і якісь подряпини. Але, головне, щоб авто було технічно справним і слухалася керма.

А ось вибираючи серед авто, яким понад 12 років або у яких більше пробіг 150 тис. км, будьте готові до того, що незабаром їй потрібен капремонт, який є задоволенням не з дешевих, тому подумайте ще раз. Може варто заощадити кошти і купити машину з меншим пробігом, ніж заощадити на ціні і викидати кошти на наступні ремонти.

Не поспішайте, вибираючи авто з пробігом, потрібно звертати увагу на найменші нюанси, щоб потім не помилитися і не прогоріти.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/pokupaem_kia_s_probegom_ili_kak_vybrat_i_ne_progoret/2018-07-13-2496

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *