Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Обладнання для вантажного СТО яке потрібно і як правильно вибрати

Share


Для надання якісних транспортних послуг потрібні технічно справні автомобілі. Саме від стану вантажного транспорту, що прямо пропорційно залежить від вчасно проведеного технічного огляду і ремонтних робіт, залежить робота вантажівок. І це актуально в наш час, адже щодня вантажний транспорт виїжджає на завдання, відчуваючи на собі постійні збільшені навантаження. Ось і доводиться частіше звичайного проходити обслуговування. А так як вантажівки — це складні механізми, то і для техоглядів пред’являються особливі вимоги, які здатні забезпечити сучасні СТО з якісним набором професійного обладнання. Яким саме має бути обладнання і де купити обладнання для вантажного СТО, розповість посилання на опис, а ми ж в цілому спробуємо розібратися без чого не можна уявити вантажну сервісну станцію.

Якщо сказати узагальнено, то будь-СТО можна підрозділити на три функціоналу.

Це діагностичне обладнання. В дану групу устаткування відносяться різновиди апаратури, що здатні провести перевірку і регулювання всіх вузлів та складових елементів вантажівок. Завдяки діагностиці, можна досліджувати автоматику, а також електрику авто. Зазвичай сюди відносять наявність на СТО діагностичних сканерів, мультиметрів, шумометров, дымомеров, пристроїв для перевірки натягу ременів і інше, де, звичайно ж, і комп’ютерна діагностика.

У сервісному центрі також повинен бути такий функціонал, як обладнання для ремонтних робіт і обслуговування. Сюди відносяться підйомні механізми, стенди заправки рідинами, спецкомплекси для змащування вузлів, спеціальні пристрої, що дозволять здійснювати ремонт двигуна та інших систем авто, в тому числі і паливної. До того ж до групи устаткування для обслуговування відносять ще й шиномонтажний і балансувальні верстати, стенд для розвал-сходження, інші пристосування для здійснення обслуговування вантажівок. Ще в дану групу входить слюсарний інструмент з повним його комплексом. Це і різні ключі, і воротки, і торцеві головки, гайковерти та інше.
 

До третьої групи відноситься додаткове обладнання, яке повинно бути на СТО. Це всі інші компоненти, в тому числі освітлення, опалення, водо і газопостачання. Погодьтеся, що без всього цього не зможе існувати сервісний центр.

Звичайно, ідеальне СТО складно відшукати або відкрити, адже в світі немає нічого ідеального. Завжди можна знайти якісь недоліки. Але дуже важливо, щоб усе обладнання було якісним, а на СТО працювали справжні професіонали, тоді сервісний центр буде гідним місце, де авто отримає кваліфіковану допомогу, а це важливо.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *