Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Очікувати підвищення ОСАЦВ з 1 вересня 2019 року?

Share

Ожидать ли повышения ОСАГО с 1 сентября 2019 года?

Підвищення вартості поліса ОСАГО в Росії розглядалася досить давно. І якщо раніше тарифікацію влади планували збільшити влітку 2018, то пізніше стало відомо, що підвищення цін переноситься на більш пізній термін з «технічних причин».

Сьогодні в чинний закон, що стосується обов’язкового автострахування ОСАГО, Міністерство фінансів остаточно затвердив поправки і внесло зміни. У тексті нового закону йдеться про те, що страховикам представиться можливість розширити діапазон, у рамках якого вони матимуть право збільшити базову ставку мінімум на 30%.

В даний час база ОСАЦВ становить від 3 тисяч 432 рублів до 4 тисяч 118 рублів. У всьому іншому на вартість автострахування впливають наступні фактори:

  1. потужність автомобільного двигуна;
  2. вік автомобіліста і його досвід водіння;
  3. суб’єкт РФ;
  4. коефіцієнт безаварійної їзди (бонус-малус).

Всі зміни в законі автострахування ОСАГО спрямовані в першу чергу на покроковий відмова від дії коефіцієнта регіону та показника потужності транспортного засобу. На зміну їм прийдуть інші коефіцієнти, тому ціна автострахування буде прямо залежати від навиків водіння водія, частоти порушень і т. д.

Поправки в чинне законодавство внесені, але вони набудуть чинності лише з початку вересня 2019 року. Саме з цього місяця водії повинні будуть готові чекати підвищення цін на поліс автострахування ОСАГО.

Що буде з виплатами по ОСАГО і термін дії автоцивілки?

Что будет с выплатами по ОСАГОЗгідно з новими поправками в законі, поліс обов’язкового автострахування зроблять з 3-ма різними лімітами, що дозволяють відшкодувати збиток. Один із лімітів, що стосується пошкодження транспортного засобу, залишиться незмінним і складе 400 000 рублів в рік, а за заподіяну шкоду здоров’ю та життю – 500 000 рублів. Інші ж ліміти в 1 000 000 і 2 000 000 рублів будуть встановлені і на пошкодження авто, і на нанесену шкоду здоров’ю. Це дозволить говорити про те, що максимальний розмір компенсаційних виплат складе до 4 000 000 рублів.

Оформити автоцивілку з підвищеними компенсаціями зможуть далеко не всі. Вибирати, кому видавати такий варіант автостраховки будуть самі страховики. А приймати рішення щодо терміну отримання поліса будуть безпосередньо автовласники. Судячи з прийдешнім змінам, вже скоро автостраховку ОСАЦВ стане можливо оформити відразу на 3 роки замість традиційних 12 місяців.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *