Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Переваги кредиту під заставу автомобіля

Share


Сьогодні машини є майже в кожному дворі, мало того, у деяких сім’ях їх кілька штук, адже маючи машину, кожен член сім’ї стає незалежним. Але, якщо в сім’ї лише одна машина, то також не погано, адже це говорить про те, що свою мету ви досягли і тепер ви повноцінний власник автомобіля, на який, можливо, збирали довгі роки. Але, в житті всяке буває. Іноді не вистачає на перший внесок на квартиру в іпотеку, а може знадобиться кошти на інші цілі. І тут потрібно шукати гроші, брати кредити, от тільки не всі банки із задоволенням йдуть назустріч простим смертним. Інша справа, якщо ви автовласник. Наприклад, кредит під заставу птс в банку — це кращий спосіб швидко отримати гроші, які можна витрачати на будь-які цілі. При цьому кредит під заставу авто можна брати в двох місцях, це можуть бути банки, а можуть бути автоломбарди. Хоч в тому, хоч в іншому випадку, підсумок один, вже в найкоротші терміни ви отримуєте гроші. Який це буде сума?

Насамперед, звертаючись в банк, вашу машину відправлять на оцінку, щоб визначити її реальну вартість. Ну а далі автовласник отримує сімдесят відсотків від вартості машини. Терміни можуть бути самими різними. Кредит можна взяти навіть на кілька днів, а можна і на кілька років. Залежно від термінів буде залежати і те, скільки ви переплатите, адже потрібно розуміти, що будь-який кредит передбачає ще й відсоток за користування кредитом.

Оформити кредит під заставу машини не складно, адже потрібен мінімальний пакет документів. Це паспорт власника ТЗ, також паспорт на авто, його свідоцтво про реєстрацію.
 

Перевагою даного кредиту є швидкість отримання грошових коштів, до того ж процентні ставки при кредитуванні під заставу авто найбільш вигідні, порівняно з іншими кредитними пропозиціями. При цьому не потрібно шукати поручителів, а також не доведеться бігти за довідкою про доходи, адже багато людей працюють не офіційно і, незважаючи на те, що мають пристойні доходи, за неофіційною роботи не можуть отримати довідку, а без неї багато банки відмовляють, але не у випадку з кредитом під заставу авто.

Як бачимо, маючи автомобіль, ви не тільки можете використовувати його для додаткового заробітку, але ще й можете, в разі необхідності, використовувати його для отримання кредитних коштів.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/preimushhestva_kredita_pod_zalog_avtomobilja/2018-10-10-2525

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *