Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Перш ніж купувати авто з пробігом, перевір його

Share


Купівля автомобіля – справа не з простих, особливо, якщо ви зупинили свій вибір на покупці вже не нової машини. Самі розумієте, можна зіткнутися з рядом проблем, так як машина вже не нова і невідомо, яким був господар і як волів їздити до того, як вирішив продати авто. Небезпека при купівлі авто з пробігом полягає у купівлі проблемного автомобіля з технічної сторони, що продається під виглядом ідеальної машини, а також в покупці авто з поганою історією. Останнє дуже просто виключити. Тобто, якщо вас хвилює історія автомобіля, то з допомогою її VIN номера можна швидко дізнатися, звернувшись в спеціалізовану компанію. Всеросійський сервіс перевірки авто – це один з варіантів дізнатися всю таємницю машини, яка вам сподобалася і ви хочете придбати. Тільки вивчивши її історію, ви зможете спати спокійно, купивши вже не кота в мішку, а дійсно перевірену машину, виключаючи її викрадення, і інші неприємні моменти.

Тепер потрібно виключити першу проблему у вигляді вірогідною технічної несправності. Зробити це можна тільки, підійшовши до вибору відповідально. Для цього краще взяти з собою людину, що добре розбирається в машинах, за умови, що ви таким не є. Ну, а далі слідуйте радам.

Купуючи авто з пробігом, не поспішайте. Огляньте весь кузов, який повинен бути чистим, щоб ви могли побачити кожен вигин. Огляньте правий і лівий борт автомобіля на предмет вм’ятин, фарбування. Огляньте всі стики, звертайте увагу на етикетки, які можуть приховувати подряпини і вм’ятини. Не зайвим буде перевірка геометрії кузова, що здійснюється на спеціальному стенді. Огляньте авто на наявність корозії, особливу увагу приділіть днища, яке найчастіше страждає даною проблемою.

Після огляду кузова, йдіть у салон. Слід перевірити запалювання, панель приладових елементів і їх роботу. Дивіться, на індикатори, які багато можуть розповісти про авто.

Здійсніть перевірку підвіски, ходової і гальмівної системи. Не пропустіть і стан салону. Наприклад, перевірте регулювання сидінь, зверніть увагу на кріплення оббивки на дверях, а також на стелі, дивіться на відсутність вм’ятин та інших пошкоджень панелей, чохлів. Перевіряйте роботу склопідйомників, не забудьте підняти килимки, щоб переконатися, що під ними сухо.

Огляньте двигун, перевірити його роботу, послухайте його звучання. Обов’язково звертайте увагу на мокрі плями. Якщо вони присутні, то протікає.

Після того, як більш менш машина оглянута перевірте документи на справжність, на те, щоб були в наявності технічний паспорт, так і сервісна книжка. З технічного паспорту звіряйте номери кузова і двигуна, дивіться усе відповідності. А ось за допомогою сервісної книжки можна дізнатися кількість власників авто до вас і як часто машина проходила обслуговування.

Наступним кроком буде перевірка авто в русі, під час якої постарайтеся виїхати на міські дороги, подивіться, як поводиться машина по прямій, під час поворотів тощо. Якщо все влаштовує, можна укладати угоду.

До речі, для більшого спокою, можна заїхати на станцію, де фахівці виявлять вмить всі дефекти або ж навпаки їх виключать.

І пам’ятайте, ніколи на операцію не ходити поодинці, беріть напарника, одного фахівця, в іншому випадку можна опинитися і без грошей, і без авто, та ще й з пробитою головою.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/prezhde_chem_pokupat_avto_s_probegom_prover_ego/2018-07-19-2497

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *