Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ремонт або заміна покришки: як вчинити з шинами для авто

Share


Дефекти на покришках можуть виникнути з різних причин, і лише від характеру пошкодження залежать такі дії з ними. Деякі складні випадки вимагають дорогого ремонту або заміни гуми на авто, а інші передбачають прості ремонтні роботи без особливих фінансових затрат. Завжди можна звернутися в експертну магазин шин і придбати нові конструкції, але іноді достатньо відвідати шиномонтаж.

Бічні порізи — дуже складна проблема, вирішувати яку потрібно негайно, не відкладаючи поїздку до фахівців. При наявності кордових лапок і спецінструменту можна розібратися з дефектом при використанні технології вулканізації. Але самостійно виправити поломку можна і не намагатися. Поріз у плечовій зоні шини закласти досить важко, практично неможливо. Так що при зіткненні з такою неприємністю слід швидко звернутися в сервіс для діагностики, ремонту або заміні покришки.

Інше часте ушкодження — грижа або здуття. Якщо ви виявили на шині невелику «шишку», вживати заходів потрібно відразу. Грижа буде стрімко збільшуватися, що може призвести до вибуху колеса. Деякі майстерні беруться за відновлення після здуття, але такі шини довго не прослужать. В ідеалі варто замінити покришку, пошкоджену грижею, щоб забезпечити безпеку в процесі їзди.
 

Водії нерідко стикаються з ще однією серйозною проблемою — руйнуванням бічного кільця. Ситуації бувають суперечливими. Якщо цілою лишилася основа (дротове колесо), можна спробувати закрити дефект. Але це не самостійний процес — потрібно звертатися до професіоналів. В будь-якій майстерні вам скажуть, що і такий ремонт важко вважати постійним. При тривалій експлуатації відремонтованої покришки в ній буде зростати тиск, тому краще зробити заміну.

Менш серйозним дефектом вважається прокол колеса. Набір для ремонту зі джгутами різних розмірів, компресор або насос — все, що потрібно для самостійних дій. По можливості потрібно звернутися в шиномонтажний сервіс, але впоратися із завданням можна і без професійного втручання. Небезпеки підстерігають кожного автомобіліста, адже шини піддаються природньому зносу, механічних впливів. Але за будь-якої поломки можна вирішити питання покупкою нової гуми або її ремонтом. Головне при виявленні дефекту покришки зробити правильний вибір.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/remont_ili_zamena_pokryshki_kak_postupit_s_shinami_dlja_avto/2018-08-29-2512

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *