Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Самоскиди Shacman: історія, технічні характеристики

Share


Техніка Шакман з’явилася в 2004 році завдяки об’єднанню китайської компанії, яка виробляла самоскиди Shaanxi, і MANN (німецька група). Назва Шакман утворилося по злиттю найменувань об’єдналися організацій.

На 2007 рік припадає старт продажів продукції, яка була розроблена організацією Шакман. Спочатку продукція охопила ринок Європи. Але, Росія не відстала, вже зовсім скоро продажі стартують і в нашій країні.

Варто відзначити, що ті моделі самоскидів, які доставляються в країни СНД, трохи відрізняються оснащенням. У них включені деякі системи, а саме,

— додатковий лонжерон, розташований по довжині рами;

— додаткова система (прогумована), яка захищає від бруду.

Також, моделях, орієнтованих під країни СНД, більш сильний метал підстави і більш потужна система теплоізоляції та підігріву.

Такі самоскиди відмінно справляються зі своєю роботою. Ви можете не сумніватися, що бездоріжжя їх не зупинить, швидше навпаки покаже у всій красі.

Переваги самоскидів Шакман

1. Самоскиди Shacman – це агрегати, які здатні подолати найскладніші дороги і самі суворі погодні умови. Чому ж варто віддати перевагу самосвалам даної моделі?

2. Простора кабіна;

3. Комфортне місце для водія, в яку вбудовано пневматична підсвічування;

4. Встановлений контроль за кліматом в салоні;

5. Двигун обладнаний підігрівом, який починає працювати до початку експлуатації самоскида;

6. Сконструйований самоскид по всім нормам безпеки, в компанії Інтерлайн є папери, які це підтверджують;

7. Зручне спальне місце;

8. Гарантія.
 

Найважливішою перевагою придбання самоскида в компанії Інтерлайн є ціна, адже тут німецьке якість високого рівня продають зовсім не дорого. Також, важливо сказати, що виробники самоскидів враховували російський клімат і якість доріг, тому переживати за придатність німецького агрегату на наших дорогах, не варто. В каталозі ви знайдете всі моделі, які можливо придбати з детально описаними технічними характеристиками і вартістю.

Послуги компанії Інтерлайн

У компанії Інтерлайн ви можете замовити пряму поставку самоскида Шакман з одним з варіантів колісних баз – 6Х6, 8Х4, 6Х4.

Новосибірськ і Москва – це два міста, у яких є філії компанії, але це не заважає організації доставляти самоскиди по всій Російській Федерації. Детальніше про кожної моделі самоскида можна прочитати в каталозі на сайті.

Варто відзначити, що, купуючи модель в лізинг, ви робите внесок у свій бізнес і починаєте вести його грамотно і вірно.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/samosvaly_shacman_istorija_tekhnicheskie_kharakteristiki/2018-09-06-2517

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *