Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Audi хоче зробити зі спортивної ТТ чотирьохдверне купе

Share

У 2014 році на Паризькому автошоу Audi представила концепцію TT Sportback. Тоді ж почали з’являтися перші чутки про серійної чотирьохдверної моделі TT. Схоже, зараз чутки починають підтверджуватися.

Хоча інформація не є офіційною, в європейській пресі активно заговорили про плани Volkswagen повернутися до цієї ідеї, яку довелося відкласти через дизельного скандалу, що стався кілька років тому.

Audi хочет сделать из спортивной ТТ четырехдверное купе

Що ще більш шокуюче для фанатів TT, якщо раніше ходили розмови про чотиридверне купе як про одну з версій TT, зараз Audi планує переглянути майбутнє спортивної моделі виключно на користь четирехдверка, відмовившись від дводверної версії.

Такі жорсткі зміни можуть бути продиктовані різким падінням попиту на TT, продажі якої знизилися в два рази за десять років. У минулому році в Європі було реалізовано трохи більше 16 тисяч Audi TT, тоді як десятьма роками раніше цей показник становив понад 38 тисяч.

Audi хочет сделать из спортивной ТТ четырехдверное купе

Очікується, що чотирьохдверна версія повинна базуватися на новій платформі MQB і буде приблизно таких же розмірів, як і концепт TT Sportback, але отримає новий стиль, що повторює всю сучасну лінійку моделей Audi.

Моторна гамма моделі залишається невідомою, що напевно TT Sportback отримає широкий вибір бензинових силових установок, включаючи м’який гібрид з 48-вольтової установкою, а пізніше можуть з’явитися заряджаються гібридні і повністю електричні версії.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *