Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Bugatti підготує найпотужнішу версію Chiron Super Sport до Женевського автошоу

Share

Чутки, пов’язані з можливою появою версії Chiron Super Sport від компанії Bugatti, схоже, знаходять конкретні форми. За останньою інформацією, виробник суперкарів готує новинку до дебюту на Женевському автошоу в березні 2019 року.

Повідомляється, що дана модель була показана клієнтам в офіційних ескізах під час презентації Divo пару місяців тому, і якщо це дійсно правда, значить Chiron Super Sport отримає новий аеродинамічний пакет і повинен стати ще легше ніж Chiron Sport, який, у свою чергу, виявився на 18 кілограм легше «звичайного» Chiron.

Під капотом у новинки очікується той же 8-літровий W16 з чотирма турбонагнітачами, але Bugatti планує збільшити його потужність з нинішніх 1479 л. с. і 1600 Нм крутного моменту. Не виключено, що вона може зрости як раз до 1500 конячок або навіть більше.

У такому разі Bugatti може в черговий раз побити рекорд для кузовних серійних спорткарів, хоча раніше генеральний директор компанії Стефан Вінкельман заявляв, що це не є пріоритетом для Bugatti.

Судячи з усього, виробництво Chiron Super Sport буде дуже обмеженим. Очікується випуск 20-40 одиниць суперкара, і за попередньою інформацією, у Bugatti вже є декілька попередніх замовлень на дану версію.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *