Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Chevrolet може оснастити спорткар Camaro гібридними моторами

Share

Раніше Ford вже підтвердив, що має намір запустити гібридну версію своєї культової Mustang, а тепер прийшла черга Chevrolet шокувати консервативних фанатів інформацією про електрифікації Camaro.

Згідно останньої інформації, Camaro нового покоління може отримати три нові силові установки — дві гібридні, і одну турбовану бензинову 4-циліндрову версію об’ємом 2,7 літра.

Повідомляється, що 2,7-літровий класична версія зможе видавати 310 кінських сил, і дозволить Camaro розганятися до 60 миль (96 км/год) за 5,2 секунди. Судячи з усього, це той же двигун, що встановлюється на Chevrolet Silverado. Він може замінити поточну 2-літрову версію на 275 конячок і 400 Нм.

Chevrolet может оснастить спорткар Camaro гибридными моторами

По суті, цей мотор ставить Camaro в один ряд з новим Ford Mustang, чий 2,3-літровий мотор EcoBoost розвиває якраз 310 кінських сил.

Що стосується гібридних варіантів, перший передбачає собою 2-літрову версію, яка в парі з електромотором видає 365 кінських сил і розганяє автомобіль до 60 миль за 4,4 секунди при споживанні всього 7,8 літрів палива на 100 кілометрів.

Друга версія складається з потужного 6,2-літрового V8 і електромотора, які разом видадуть потужність в діапазоні від 455 до 545 кінських сил, що дозволить Camaro досягати сотні менш ніж за 4 секунди при середній витраті в 11,7 літрів бензину на 100 кілометрів.

Таким чином Chevrolet відповідає на гібридизацію Ford Mustang, який вийде в 2020 році. Ймовірно, у ці ж терміни слід чекати появи нового Camaro.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *