Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Devel Sixteen обіцяє 5000 кінських сил під капотом

Share

Devel Sixteen обіцяє стати самим екстремальним гіперкаром, коли-небудь побудованому на Землі, але лише в тому випадку, якщо розробникам вдасться запустити його в продаж.

На даний момент компанія розробляє прототип моделі, яка отримає здається нереальним і абсолютно божевільним двигун на 5000 кінських сил. Цю міць повинен відтворювати двигун V16 об’ємом 12,3 літра з чотирма турбонагнітачами.

Компанія стверджує, що модель вийде у виробництво вже в лютому 2019 року, але при цьому прототип не є тією самою моделлю на 5000 тисяч конячок, так як компанія зараз працює над двома іншими більш «скромними» версіями.

Мова йде про автомобілі з мотором V8 з подвійним турбонаддувом, здатним видати близько 2000 кінських сил, а також четырехтурбинном V16 на 3000 конячок. Ціна на базову модель стартує від 1,6 мільйона доларів, тоді як 3-тисячна версія отримає цінник в 2,2 мільйона доларів.

Судячи з цінами і заявленим характеристикам Devel Sixteen повинен конкурувати з Bugatti Chiron. однак перспективи моделі не дуже райдужні, якщо врахувати чутки, що розвиток автомобіля зупинилося.


World’s First Person To Drive THE DEVEL SIXTEEN

Повідомляється, що у компанії виникли фінансові проблеми після виходу з проекту їх партнера Manufattura Automobili Torino, але також є нюанси по інженерній частині. Заявлена максимальна швидкість 514 км/год може призвести до того, що автомобіль просто «злетить» при досягненні цієї оцінки, враховуючи брак притискної сили.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *