Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Dodge запустив виробництво 797-сильного Challenger SRT Hellcat Redeye

Share

Компанія Dodge оголосила про початок виробництва спорткара Challenger SRT Hellcat Redeye, який прийде на зміну Challenger SRT Demon, выпускавшемуся в обмеженій серії.

На відміну від попередника, Challenger SRT Hellcat Redeye стане серійною версією і зможе розвивати 797 кінських сил і 707 Нм крутного моменту, що лише на кілька конячок і ньютонометрів слабкіше попередньої версії.

Видавати таку потужність буде вдосконалений 6,2-літровий мотор V8, в якому був встановлений 2,7-літровий турбонагнітач, посилені шатуни, поставлені більш товсті поршні і високошвидкісні клапана, спеціальна система вприскування палива і модернізована масляна система.

Все це дозволить Challenger SRT Hellcat Redeye розганятися до 100 км/год за 3,4 секунди і досягати максимального швидкості в 326 км/год. Dodge стверджує, що чверть милі дана модель зможе проїхати за 10,8 секунди, досягнувши максималки в 210 км/год.

Відзначимо, що ціна на суперкар починається від 70 тисяч доларів, що майже на 15 тисяч дешевше, ніж вартість його попередника Challenger SRT Demon.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/10/04/dodge_challenger_srt_start_production1/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *