Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Електричний Porsche Taycan буде коштувати дорожче Cayenne

Share

Компанія Porsche вже розкрила чимало подробиць стосовно своєї майбутньої новинки Taycan, вихід якої очікується в 2020 році. Однак єдина річ, про яку компанія не говорила — це ціна.

Судячи з усього, і цей недолік Porsche потроху усуває, так як директор модельного ряду Taycan повідомив, що ціна на електричний спорткар буде знаходитися десь між Cayenne і Panamera.

У Росії ціна на Cayenne починається від 5 мільйонів рублів, тоді як найдешевшу Panamera можна придбати за 7,6 мільйона. Різниця в 1,6 мільйона рублів вельми значна. Ймовірно, що Taycan, якщо він надійде в продаж в Росії, буде оцінюватися приблизно в 6,5 мільйонів рублів. Що стосується світового ринку, основним конкурентом Porsche Taycan вважається Tesla Model S, а її ціна стартує від 77 тисяч доларів США.

Электрический Porsche Taycan будет стоить дороже Cayenne

Taycan, ймовірно, поставить Tesla S у важке становище, оскільки Porsche вже підтвердив, що автомобіль буде мати два електродвигуни загальною потужністю понад 592 кінських сил, що дозволить спорткару розганятися до 100 км/год за 3,5 секунди і проїхати на одній зарядці до 500 кілометрів шляху.

Для порівняння, Tesla Vodel S 75D має потужністю 518 л. с. і 524 Нм крутного моменту, розганяючись до 100 км/год за 4,4 секунди при максимальній дальності пробігу на одній зарядці в 490 кілометрів. Як бачимо, Taycan помітно перевершує свого конкурента.

Як і Tesla, Porsche не збирається зупинятися на одній версії Taycan. Фінансовий директор компанії Лутч Мечке натякнув на можливість появи Porsche Taycan Turbo S за ціною понад 200 тисяч євро.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *