Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Ford Mustang дебютує у вищому дивізіоні гонок NASCAR

Share

Компанія Ford представила абсолютно новий гоночний автомобіль Mustang, який призначений для участі у вищому дивізіоні серії NASCAR. Публічний дебют моделі запланований на гонку Daytona 500 17 лютого 2019 року.

В NASCAR беруть участь серійні моделі автомобілів, перероблені для гонок на треку. Найчастіше, їх зовнішній вигляд мало чим нагадує реальні машини.

Але Ford вирішив зробити гоночний болід максимально схожим на оригінальний Mustang Shelby GT 350, при цьому повністю задовольнивши всі вимоги технічного регламенту NASCAR. Як бачимо, результат перевершив всі очікування.

Ford Mustang дебютирует в высшем дивизионе гонок NASCAR

Компанія не розкриває технічні характеристики нового боліда, але відомо, що сучасні машини NASCAR здатні розвивати потужність у 850 кінських сил. За словами директора спортивного відділу Ford Марка Рашбрука, Mustang буде конкурентоспроможним на трасі, залишаючись вірним своєму дизайну.

Раніше з 2011 року Ford Mustang брав участь у молодшій серії NASCAR Xfinity, вигравши всі сезони, крім одного. Також варто відзначити, що на тій же трасі Daytona 500 17 лютого 2019 року очікується дебют ще одного новачка NASCAR — Toyota Supra.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/10/mustang_for_nascar/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *