Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Geely вирішила зробити з Lotus конкурента Porsche і Ferrari

Share

Вісім років минуло з тих пір, як Lotus оголосив про плани представити шість нових моделей, включаючи Esprit, Elite, Elan і Eterne. Цей сміливий план так і не був втілений в життя в основному через брак фінансових ресурсів.

Але з моменту Паризького автосалону 2010 року багато чого змінилося, і одним з ключових подій стала покупка Lotus китайською компанією Geely, яка тепер володіє контрольним пакетом акцій Lotus.

Раніше Geely витратила понад 11 мільярдів доларів на відродження Volvo, і тепер, схоже, прийшла черга Lotos. За інформацією видання Bloomberg, Geely розглядає можливість інвестувати в Lotus не менше 1,9 мільярда доларів, щоб перетворити компанію в конкурента Porsche і Ferrari. Гроші будуть використані для будівництва нового заводу, центру дизайну та інновацій, а також найму 200 нових інженерів.

І хоча поки немає ніяких підстав для конкретики, в доповіді стверджується, що інвестиції повинні прокласти шлях для збільшення лінійки автомобілів за рахунок нових, так і за рахунок відроджених моделей. Стратегія спрямована на відродження Lotus як провідного світового бренду класу люкс.

На даний момент компанія планує запустити дві нові моделі в 2020 році, а також працює над двома кросоверами, які повинні конкурувати з BMW X4 і X6.

Крім інвестицій Geely також бажає збільшити свою частку акцій в Lotus, і веде переговори з Etika Automotive, яка володіє міноритарною часткою в пакеті акцій автовиробника.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/10/geely_lotus_cooperation/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *