Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Кожен Audi R8 пройде спеціальний 40-кілометровий тест перед продажем

Share

Не можна заперечувати той факт, що R8 це особливий автомобіль не тільки в лінійці Аudi, але і у всій автомобільній середовищі, де суперкари з традиційним атмосферним двигуном стають рідкістю.

Щоб бути впевненим, що кожен клієнт купить абсолютно справний автомобіль, і ще більше підкреслити його індивідуальність, компанія Audi вирішила проводити дорожні тести кожного R8 для оцінки і виявлення будь-яких можливих проблем перед доставкою до клієнта.

Кожен виготовлений суперкар піддасться 40-киломеровому тесту на дорогах загального користування, при цьому інженерів і тест-пілотів не зупинить навіть дощ, а щоб клієнт не хвилювався, що може отримати свій автомобіль пошкодженим, всі вразливі частини R8 під час тесту будуть покриті спеціальною оболонкою.

R8 – єдиний автомобіль Audi, який буде піддаватися такому контролю якості, але це не дивно з урахуванням його ціни. Базова модель R8 обійдеться вам мінімум в 11,2 мільйона рублів.

Audi R8 оснащується 5,2-літровим атмосферним мотором V10, який в оновленій версії став ще потужнішим — тепер він видає 612 кінських сил, і дозволяє автомобілю розганятися до 100 км/год за 3,1 секунди при максимальній швидкості в 331 км/год.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *