Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

McLaren підтвердив випуск гіперкара BC-03 в одиничному екземплярі

Share

McLaren прийняв рішення запустити у розробку новий гіперкар з кодовою назвою BC-03. Його створенням буде займатися підрозділ MSO, а сам автомобіль буде випущений в єдиному екземплярі на замовлення одного з клієнтів компанії.

ВС-03 розшифровується як Bespoke Commission 03. На його створення інженерів надихнула концепція Vision McLaren, розроблена для гри Gran Turismo.

McLaren подтвердил выпуск гиперкара BC-03 в единичном экземпляре

Повідомляється, що ВС-03 буде хардкорним суперкаром, орієнтованим на гоночні треки. Він повинен бути легше майбутньої моделі Speedtail і пропонувати більше потужності, ніж Senna.

Не виключено, що ВС-03 отримає ту ж гібридну силову установку, що і Speedtail – 4-літровий V8 з подвійним турбонаддувом, що працює в парі з електричним мотором і видає більше 1000 кінських сил.

Цікаво, що McLaren планує масштабну електрифікацію своїх спорткарів, щоб до 2025 року всі моделі були оснащені гібридними силовими установками, а деякі з них працювали виключно на електротязі. Майбутні Speedtail і BC-03 повинні стати першими гібридними McLaren в новій лінійці.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *