Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Один з найбільш дорогих спорткарів світу Bugatti Chiron знайшов покупця в Росії

Share

Російський покупець Bugatti Chiron отримає один з найдорожчих серійних автомобілів в світі в жовтні. Природно, ім’я щасливчика не повідомляється, але вартість авто складе 3,1 мільйона євро без обліку податків і митних зборів, повідомляє Autostat.ru.

Раніше планувалося, що автомобіль надійде до покупця в серпні, але на прохання клієнта в процесі виробництва була змінена комплектація машини, після чого терміни виходу авто зрушилися на осінь.

На даний момент це другий покупець Bugatti Chiron з Росії, але є також і третій замовлення. Перше авто вже було видано клієнтові, а третє має бути передано замовнику в 2019 році. Зазначимо, що Bugatti планує виробляти близько 70 автомобілів Chiron в рік.

Bugatti Chiron є одним з найбільш потужних серійних суперкарів в світі. Його 16-циліндровий 8-літровий двигун з 4 турбокомпресорами здатний видати потужність майже в 1500 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту. До 100 км/год він розганяється за 2,4 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 420 км/год.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/22/bugatti_chiron_buy_russian/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *