Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Porsche ухвалив рішення почати серійне виробництво 911 Speedster

Share

У червні цього року в Штутгарті Porsche продемонстрував новий кабріолет 911 Speedster, а потім відправився з автомобілем по всьому світу. І хоча спочатку не було заявлено про виробництві автомобіля, на Паризькому автошоу компанія, нарешті, підтвердила, що родстер все-таки запустять в серію.

Малиновий кузов 911 Speedster змальований з оригінальної моделі 1988 року. Образ доповнюють 21-дюймові диски і чорний шкіряний салон.

Porsche принял решение начать серийное производство 911 Speedster

Дизайнерам вдалося зберегти максимум деталей оригінальної версії, аж до подвійних виступів на задньому капоті спорткара. Однак за основу моделі було взято Carrera 4 Cabriolet, а підвіску перенесли з 911 GT3.

Porsche принял решение начать серийное производство 911 Speedster

Під капотом новинки базується 6-циліндровий атмосферний силовий агрегат потужністю більше 500 кінських сил, який поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Але більше подробиць Porsche не повідомив.

Porsche принял решение начать серийное производство 911 Speedster

Серійне виробництво 911 Speedster буде обмежено 1948 екземплярами, що збігається з роком заснування компанії, і почнеться на початку наступного року. Тоді ж будуть опубліковані більш детальні характеристики 911 Speedster і його ціна.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/10/02/porsche_911_speedster_production/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *