Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Суперкар Hennessey Venom F5 покажуть на фестивалі в Монтереї

Share

Вперше концептуальний Venom F5 був продемонстрований компанією Hennessey близько дев’яти місяців тому, і, судячи з усього, вже найближчим часом автомобіль чекає публічний дебют на фестивалі в Монтереї (Каліфорнія, США), який відбудеться в серпні.

Головна мета Hennessey – створити автомобіль, здатний подолати бар’єр в 300 миль в годину (483 км/год), а назва F5 взято від винищувача 60-х років з аналогічною назвою.

Щоб досягти таких швидкісних показників Hennessey розробив 7,4-літровий двухтурбинный V8, об’єм якого для цієї спеціальної версії може бути збільшений до 8 літрів. Крім того, не виключено, що кількість турбін збільшено з двох до чотирьох.

Все це повинно допомогти силовій установці видати потужність в районі 1600 кінських сил і 1763 Нм крутного моменту. Оснащуватися авто буде гальмівною системою від Brembo і покришками від Michelin.

Задньопривідний спорткар має побити рекорд траси в Нюрбургринзі і перевершити показники швидкості моделі Koenigsegg, яка зуміла розвинути 450 км/годину в Неваді.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/14/hennessey_venom_f5/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *