Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Технології не дозволяють McLaren випустити електричний суперкар раніше 2025 року

Share

McLaren продовжує просувати свої плани по виробництву порожниною електричного суперкара, але не поспішає будувати його до тих пір, поки не покращаться технології батарей.

В інтерв’ю сайту Automotive News виконавчий директор McLaren Майк Флюитт зазначив, що батарея електричного суперкара компанії повинна витримувати, як мінімум, 30 хвилин з повною віддачею на гоночному треку.

«Ми поставили собі мету — автомобіль повинен вичавлювати максимум протягом 30 хвилин, а після цього стати на підзарядку і бути готовим до нового використання через ті ж 30 хвилин», зазначив Флюитт.

Технологии не позволяют McLaren выпустить электрический суперкар ранее 2025 года

Втім сучасні батареї на таке не здатні, тому McLaren не планує пропонувати спорткар, який буде обмежений у своїх можливостях. При цьому британські інженери не бачать шансів, що технології батарей істотно просунуться в цьому плані, принаймні, до 2025 року.

З іншого боку, електрифікація є частиною стратегії компанії. Весь світ йде в напрямку посилення екологічних норм для автомобілів, і особливо агресивний в цьому плані є Китай. Так що до 2025 року всі автомобілі McLaren будуть оснащуватися гібридними силовими установками для підвищення продуктивності і дотримання більш строгих екологічних норм.

Однією з перших таких моделей в лінійці McLaren стане Speedtail, потужність якого складе більше ніж 987 кінських сил, що зробить Speedtail найпотужнішим і найшвидшим автомобілем марки — швидше, ніж F1. Максимальна швидкість новинки повинна перевищити 391 км/год.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/31/mclaren_electric_cars_perspectives/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *