Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Тенденції ринку перемагають консерватизм — Ferrari випустить кросовер

Share

Італійський виробник спорткарів Ferrari здався під натиском сучасних тенденцій. Незважаючи на високу прибутковість, у керівництві компанії розуміють, що потрібно йти в ногу з часом, і планують найближчим часом зосередитися на гібридних варіанти силових установок і навіть випустити спортивний кросовер.

На спеціальному заході для преси, новий керівник компанії Луї Камільєрі, що зайняв цей пост після смерті Серджіо Маркіоне зазначив, що Ferrari буде використовувати гібридизацію своїх автомобілів, щоб до 2022 року приблизно 60% випускаються спорткарів мали гібридні силові установки.

Втім, Камільєрі зауважив, що розуміє тривогу відданих шанувальників Ferrari, але їх гібридні моделі будуть «більш захоплюючими в управлінні», а також будуть мати менше викидів СО2.

Тенденции рынка побеждают консерватизм — Ferrari выпустит кроссовер

Ferrari зазначає, що з 2019 по 2022 рік будуть випущені 15 нових моделей, серед яких не тільки дебютують Monza SP1 і Monza SP2, але і кросовер під назвою Purosangue.

Правда, в Ferrari стверджують, що це не зовсім кросовер в повному розумінні цього слова, а просто потужний просторий автомобіль, в тому числі для повсякденного життя. Його конкурентами повинні стати такі моделі як Bentley Bentayga і Lamborghini Urus.

Нова филосифия Ferrari передбачає принцип «стратегічних стовпів» – компанія розділить всі свої моделі на чотири типи транспортних засобів.

Тенденции рынка побеждают консерватизм — Ferrari выпустит кроссовер

Лінійка Sport буде включати суворо двомісні спорткари, начебто 488 або 812 Superfast. Майбутній кросовер Ferrari увійде в лінійку Gran Turismo, куди також потраплять автомобілі з формулою посадки 2+2 (приміром, Portfolio). У лінійку Special Series увійдуть обмежені серії таких моделей як 488 Pista. Лінійка Icona буде включати унікальні штучні автомобілі, такі як представлені сьогодні Monza.

Нарешті, Ferrari підтвердила плани по випуску нового двигуна V6,а також сімейства турбованих гібридних двигунів, здатних видавати більш 394 кінських сил потужності на літр об’єму.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/09/19/ferrari_suv_hybrid_future_plans/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *