Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: , ,

Tesla готує найшвидший спорткар в світі

Share

Tesla Roadster останнього покоління все ближче до виробництва, і схоже, що автомобіль обіцяє стати особливим у світі спорткарів. Більш того, Roadster стане «самим швидким спортивним автомобілем у світі».

Принаймні, саме так заявляє виконавчий директор компанії Tesla Ілон Маск, відзначаючи, що новий Roadster покаже рекордні показники продуктивності.

Tesla готовит самый быстрый спорткар в мире

За словами Маска, новий Roadster буде відрізняти саме швидке прискорення, висока максимальна швидкість і краща керованість. За словами Маска, для майбутнього автомобілебудування важливо розвінчати ефект ореолу, який мають спортивні автомобілі з ДВЗ, і довести, що електрика — найкраща архітектура.

Tesla — не єдиний виробник, який вважає електрифікацію майбутнім спортивних автомобілів. Хорватська компанія Rimac розробляє електричний суперкар другого покоління, багато в чому орієнтуючись на технічні характеристики нової Tesla. Інші автовиробники суперкарів, такі як McLaren, визнають, що електричні силові агрегати незабаром будуть відігравати важливу роль у світ високопродуктивних автомобілів.

Tesla готовит самый быстрый спорткар в мире

Що стосується нового Roadster, Маск заявив, що суперкар отримає батарею потужністю 200 кВт, яка допоможе автомобілю розганятися до 60 миль/год (97 км/год) всього за 1,9 секунди, а максимальна швидкість буде перевищувати позначку в 400 км/год.

Втім, тест-пілот Tesla Еміль Бурі зазначив, що навіть такі цифри є досить обережними, і готовий автомобіль буде ще швидше.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *