Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: , ,

У 2021 році BMW випустить стильного конкурента Tesla

Share

У березні цього року на Женевському автосалоні BMW підтвердила, що запустить у серійне виробництво концепт i Vision Dynamics. По суті, він стане електричним братом Gran Coupe 4-ї серії і буде випускатися в Мюнхені.

За новою інформацією концептуальна версія отримає назву i4 і піде у виробництво в 2021 році, зайнявши нішу між двома іншими електричними версіями компанії — i3 і i8. Її запуск відбудеться якраз після того, як підуть в серію версії iX3 і iNEXT.

На даний момент BMW і Mini випустили вже понад 300 тисяч електричних автомобілів, так що до 2021 році електричний парк виробника становитиме п’ять різних моделей, включаючи новий Mini Electric.

Очікується, що i4 буде побудований на платформі CLAR і стане частиною лінійки 4-ї серії в кузові Gran Coupe. Втім, серійна версія отримає більш традиційний дизайн за прикладом майбутнього кросовера iX3, який практично не відрізняється від звичайного X3.

Головним завданням i4 буде конкуренція з седанами Tesla Model 3 і Tesla Model S, в тому числі, що стосується дальності поїздок. BMW стверджує, що їх новий автомобіль зможе проїхати до 600 кілометрів на одній зарядці.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *