Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Відбулася офіційна прем’єра Lamborghini Aventador SVJ

Share

Довгоочікуваний дебют відбувся. Lamborghini офіційно представила хардкорную версію Aventador SVJ, яка розширює межі продуктивності автомобіля, який встановив новий рекорд на трасі в Нюрбургринзі, пройшовши коло за 6 хвилин, 44,95 секунди, що на дві секунди швидше Porsche 911 GT2 RS.

Aventador SVJ оснащений атмосферним 6,5-літровим двигуном V12, здатним забезпечити потужність в 770 кінських сил і 720 Нм крутного моменту. Він дозволяє суперкару розганятися до 100 км/год всього за 2,8 секунди, а позначку в 300 км/год досягає за 8,6 секунди.

Состоялась официальная премьера Lamborghini Aventador SVJ

Крім того, автомобіль отримав систему активної аеродинаміки, яка здатна змінювати рівень лобового опору і притискної сили, а також змінювати ступінь навантаження на праву і ліву сторону антикрила в поворотах для поліпшення керованості. На максимальній швидкості це дозволить збільшити притискну силу суперкара до 490 кілограм.

Порівняно з базовою Aventador S, SVJ отримала змінений передній бампер з іншими повітрозабірниками і новим обвісом, нове антикрило з вуглецевого волокна і ряд дрібних удосконалень.

Виробництво Lamborghini Aventador SVJ буде обмежено 900 екземплярами, а її ціна стартує від 517 тисяч доларів.
Источник: http://www.livecars.ru/news/2018/08/24/lamborghini_avantador_svj_official/

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *