Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Зовнішність гіперкара McLaren Speedtail розкрили до прем’єри

Share

За день до офіційної прем’єри McLaren Speedtail, в мережу потрапили перші фотографії суперкара, за якими можна зробити перші висновки про автомобілі.

Футуристичний дизайн Speedtail почасти нагадує модель Senna, але лише частково, так як більшість елементів оригінальні і виконані суто для даної версії.

Внешность гиперкара McLaren Speedtail раскрыли до премьеры

В інтер’єрі спостерігається вже класична для McLaren компонування з одним водійським сидінням по центру, як в боліді Формули-1, і двома пасажирськими сидіннями в задньому ряду. Втім, не чекайте, що вони будуть комфортними для пасажирів, так як весь суперкар заточений суто під драйверські відчуття.

Судячи з фотографій, Speedtail отримає повністю віртуальну панель приладів та інформаційно-розважальну систему, а замість дзеркал зовнішнього вигляду повинні бути встановлені спеціальні камери, які виводять зображення в салон автомобіля на два монітори біля передніх стійок.

Внешность гиперкара McLaren Speedtail раскрыли до премьеры

Прогнозується, що Speedtail отримає силову установку з мотором V8 з подвійним турбонаддувом і електричним двигуном, здатну в цілому видати понад 1000 кінських сил потужності. Британський автовиробник стверджує, що це найшвидший McLaren в історії, і він зможе вичавити максимальну швидкість понад 390 км/год.

McLaren планує випустити 106 одиниць Speedtail, але всі вони вже зарезервовані, незважаючи на дуже крутий цінник в 2,1 мільйона доларів за одиницю. Виробництво моделі почнеться в кінці наступного року.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *