Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Вантажоперевезення компанії використовують послугу моніторингу, щоб знайти автомобіль за системою ГЛОНАСС

Share


В даний час поширилися транспортні перевезення, з-за чого розмножуються і транспортні компанії. Вони популярні і користуються попитом. Завдяки перевезень економіка країни рухається вперед, бізнес процвітає, а ми, як споживачі, маємо можливість користуватися найрізноманітнішими товарами, які виготовляють не тільки в регіоні, не тільки в країні, але і за її межами. Так, сьогодні транспортні перевезення здійснюються не тільки всередині однієї країни, але і бувають міжнародні. Товари ж перевозяться найрізноманітніші, від товарів першої необхідності, до ексклюзиву. Це і продукт харчування, і техніка, і автомобілі, і іграшки, і одяг, і багато іншого. Можна ще перераховувати, але чи є сенс у цьому. Всі ми і так розуміємо, наскільки важливу роль відіграють транспортні організації, що надають свої послуги, в тому числі і переїзди. Без цих організацій вже і не можна уявити сучасне життя. У таких компаніях дуже великий автопарк, багато персоналу, водіїв, а завдання, не просто доставити вантаж вчасно, але і доставити його в цілості, при цьому не в збиток собі. А значить, потрібен контроль.

З цих причин багато власників автопарків, транспортних компаній звертаються за послугами в СИПРОК, щоб ті могли надати послугу моніторингу транспорту з допомогою ГЛОНАСС. Завдяки даному трекеру, що встановлюється на авто і з допомогою супутникових систем, можна відстежувати автомобілі. Опції ж тут найрізноманітніші. Можна не тільки відстежувати вантаж і мати уявлення, в якому місці зараз знаходиться авто і якою дорогою пересувається, але ще й відслідковувати швидкість машин, витрата палива, що важливо, адже раніше водії часто грішили, зливаючи паливо собі в каністру, а пізніше продавали його або ж вливали в свої особисті автомобілі. Тепер це виключено, адже відразу ж прийде повідомлення про виявлені порушення, а ви тут же зможете зрозуміти, наскільки відповідальні ваші співробітники і зливають вони або не зливають паливо. При цьому відстежувати можна як окрему машину, так і всі автомобілі, що у шляху, одночасно.

Тепер власники транспортних компаній можуть бути впевненими в тому, що їх витрати і доходи будуть виправдані, а транспорт під надійною системою, що не дасть вантажу загубитися, а компанії збанкрутувати.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/gruzoperevozochnye_kompanii_i_sistema_glonass/2018-07-27-2504

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *