Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Як дізнатися водієві, коли потрібна заміна автомобільних шин

Share


Немає такого водія, який би не чув про обов’язкову зміну гуми, згідно з новим сезоном року. Всім автовласникам відомо, що у кожної гуми свій склад і, якщо їздити на літній гумі взимку або навпаки, то аварії не уникнути, адже вона відразу ж під низькими температурами твердне, якщо мова йде про літній гумі, і тут же втрачається управління. При першому ж повороті, авто може занести і добре, якщо все закінчується вдало для всіх і без великих наслідків. Так і на зимовій гумі влітку не зовсім добре їздити. Словом, всі намагаються вчасно замінити по сезону взуття для авто. Проте, змінюючи гуму сезон за сезоном, чомусь багато хто забуває про те, що гума не вічна, вона зношується. І чим більше її знос, тим небезпечніше їздити на авто. Адже знову ж таки, погане зчеплення з дорогою тягне за собою погане управління, авто неслухняне, що небезпечно, особливо на високих швидкостях. Тому мало змінити літньої гуми на зимову або навпаки, потрібно ще й вчасно вибрати тут 74shiny.ru і придбати їх, забезпечуючи безпечну їзду на автомагістралях.
 


 

Що буде свідчити водієві про необхідну зміну автомобільних шин?

Як відомо, гума – це не просто надуті камери, або повітряний прошарок. Це важливий елемент, який відповідає за вашу безпеку, за те, щоб ви їхали в машині комфортно, сама ж машина слухалася керма.

Щоб зрозуміти, зносилася шина чи ні, дивіться відразу на протектор, вірніше, на його глибину. Якщо протектор стертий і його глибина становила два, а то і менше міліметра, це значить, пора купувати нові покришки. В обов’язковому порядку поспішайте зробити заміну, якщо виявлені пошкодження, наприклад, пошкоджено бортове кільце, є дефекти, причиною появи яких стали різні речовини або ж прокололи боковину, а також при будь-яких інших ознаках пошкоджень і дефектів. Тільки покупка нової покришки в даних випадках буде правильним рішенням. Так що, намагайтеся стежити за станом гуми, а також пам’ятаєте, її слід замінювати приблизно кожні п’ять-шість років.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/kak_uznat_voditelju_kogda_nuzhna_zamena_avtomobilnykh_shin/2018-08-28-2510

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *