Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Як відбити у інспектора ДІБДР бажання складати протокол?

Share

Как отбить у инспектора ГИБДД желание составлять протокол?

Відбити у інспектора ДІБДР бажання складати протокол допоможуть 5 фраз, які дійсно надають належне вплив. Однак вони допоможуть вам тільки при виникненні спірних ситуацій на дорогах, а також у випадках, коли немає конкретних доказів провини водія.

5 фраз, здатних відбити бажання у інспекторів ДПС писати протокол

Як показує практика, завдяки використанню таких фраз у вас з’явиться можливість відбити бажання у співробітника ДІБДР виписувати штраф:

  1. «Заповнюйте протокол, распишусь про незгоду з правопорушенням». Ця фраза дозволить вам вирішити відразу два завдання.
  • По-перше, якщо співробітник ДПС апріорі хоче поповнити свій гаманець за рахунок вас, то складання протоколу його зазвичай не цікавить. І зрозумівши, що ви «проти» вирішувати питання тут і зараз, ймовірно сам відмовиться виписувати штраф, так як спочатку це дію він робити не збирався.
  • По-друге, навіть в спірному випадку інспектор ДПС може відмовитися від складання протоколу, якщо буде знати, що ви маєте намір написати про незгоду з правопорушенням і згодом оскаржити постанову. Звичайно в тій ситуації, коли водієві загрожує позбавлення прав або штраф у великих розмірах, така фраза не спрацює, а ось за 500-1000 рублів можна поборотися.
  1. «Складайте протокол, я все одно буду оскаржувати постанову у Верховному суді». Ця фраза має ще більший вплив, ніж вираз незгоди з протоколом. Якщо ви заявите інспектору ДПС, що готові дійти до Верховного суду, при оскарженні постанови, який в більшості випадків стає на сторону водіїв і нерідко скасовує рішення інших судів, то ймовірність складання протоколу буде прагнути до нуля. Але знову ж тільки в тих випадках, коли сума штрафу становить до 5000 рублів.
  2. «Ця стаття передбачає винесення попередження, прошу застосувати». Така фраза стосується порушень ПДР, які крім штрафних санкцій передбачають відповідальність у вигляді попередження. Так, наприклад, стаття 12.20 КоАП РФ «Порушення правил користування зовнішніми світловими сигналами» передбачає застосування в якості покарання попередження, але тільки якщо це порушення відбувається вперше. І тут важливо розуміти, що винесення попередження супроводжується складанням протоколу, проте без штрафних санкцій. А якщо співробітник ДПС не погодиться обмежитися таким видом покарання, то ви можете йому заявити, що оскаржуйте постанову в суді.
  3. «На відеореєстраторові зафіксовано відсутність порушення ПДР». Така фраза відмінно вам допоможе, якщо спірне порушення і сам співробітник ДПС не впевнений, що воно відбулося. У цій ситуації він подумає, що водій визнає свою провину і поставить підпис у протоколі. Але якщо ви не погодитеся, та ще й надасте запис з відеореєстратора, то вам, ймовірно, вдасться уникнути складання протоколу.
  4. «Я відмовляюся сідати в патрульне авто». Ця фраза допоможе відбити бажання в складанні протоколу з причини того, що запрошення пересісти в патрульне авто є особливим ритуалом співробітника ДПС, який не тільки ставить вас в незручне становище, але психологічно тисне на вас, так як хоче отримати винагороду, а не скласти протокол насправді. І якщо це його реальна мета, то ви цілком можете відмовитися пересідати в авто патруля, і, таким чином, уникнути складання протоколу.

Використовуючи одну з п’яти перерахованих вище фраз в залежності від ситуації, ви зможете в більш ніж 90% запобігти ймовірність заповнення протоколу, а значить, уникнути покарання.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *