Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Яку модель мотоцикла вибирати новачкові

Share


Коли на вулиці встановлюються схожі дні, на дорогах починають все частіше ревіти мотори мотоциклів. Хтось сприймає мотоцикли, як екстремальна розвага, для когось це життя, а хтось використовує мотоцикл, як більш дешевий спосіб добирання до роботи. У будь-якому разі, якщо в Радянський час вітчизняний ринок мотоциклів згас, то сьогодні він відроджується. Все більше любителів свободи, екстремальної їзди, любителів відчувати вітер, що дме в обличчя, які з легкістю пересідають за кермо двоколісного коня, забуваючи до морозів про чотириколісному одного. Причому виробники не дрімають і намагаються відповідати вимогам своїх клієнтів, випускаючи нові моделі мотоциклів. Серед них і китайці, японці та інші виробники, де часто новачки віддають перевагу китайським мотоциклів Viper, а все тому що дуже просто і легко відшукати комплектуючі і запчастини на мотоцикл Viper будь-його моделі.

Тепер і ви вирішили поповнити ряди байкерів? Але який мотоцикл вибрати починаючому мотоциклістові? Давайте розглянемо варіанти.

Ясна річ, вибір буде індивідуальним і складно всім дати точні рекомендації, не знаючи ваших цілей. У будь-якому випадку, особисто ви повинні для себе зрозуміти, вам потрібен спокійний один для міста або ж божевільний звір для траси. Тільки визначившись з цілями, ви можете вирушати в магазин.

Якщо говорити про загальні рекомендації, яких краще дотримуватися новачкам, то вони наступні. Якщо ви тільки починаєте знайомство з мотоциклами і тільки нещодавно за його кермом, тоді вибирайте техніку невеликої потужності, адже будь-який зайвий сантиметр натискання на газ може виявитися плачевним для вас. До того ж дивіться і на ступінь тяжкості. Напевно, якщо ви вирішили бути одним з байкерів, то морально готові падати, адже хто з мотоциклістів не пережив подібні моменти. Так от, потрібно розуміти що цю махину вам потрібно буде ще підняти, не тільки керувати і утримувати. Тому і варто звертати на більш легкі моделі, котрі з часом, з досвідом, можна буде замінити на більш потужний байк.
 

Як варіант, першим мотоциклом може бути вживана модель. Якщо ви прихильник всього нового, то спробуйте не купувати дорогу модель. Як правило, перший рік для тих, хто сів на мотоцикл, потрібен для того, щоб зрозуміти, а чи потрібен він вам взагалі. Ось тільки, поки зрозумієте, що ви вже і подряпаєте його, може кілька разів і впадете. Тобто, дорого вже його не продасте. Так може варто вибирати більш доступні варіанти, які буде не так шкода вбивати, поки ви набираєтеся практики водіння мото транспорту.

Ну і, звичайно ж, вибравши по пунктах мотоцикл, обов’язково осідлайте коня, щоб зрозуміти, чи комфортно вам на ньому, зручно керувати, і добре їм управляти.

Ну а далі можемо лише дати невелику пораду, будьте акуратними на дорогах, адже життя безцінне і її не повернути ні за які гроші.

Источник: http://www.avtoindent.ru/blog/kakuju_model_motocikla_vybirat_novichku/2018-09-23-2521

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *