Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Alpina XD3 скрасить очікування «гарячого» BMW X3 M

Share

Ательє з Buchloe представить в Женеві своє прочитання «третього» кросовера BMW X3 — дизельну модель Alpina XD3. Приріст потужності сюрпризом не став, адже «трійка» отримала той же двигун 3.0 B57, що ставиться на сімейство Alpina D5 S. леворульной версії віддача мотора становить 388 л. с., 770 Н•м, у праворульний — 333 сили і 700 ньютон-метрів. Перша розмінює сотню за 4,6 с і досягає максималки в 266 км/год, а другий потрібно 4,9 с (254 км/год). Допомагають у цій справі восьмиступінчастий «автомат» ZF і допрацьована система повного приводу xDrive.

Зовнішні відмінності від Альпіни «ікс-третього» спереду — це змінений бампер з фірмовим значком і колісні диски діаметром від 20 до 22 дюймів. Уважне око помітить спортивну підвіску і посилені гальма.

Alpina ставить на моделі BMW власну вихлопну систему з парою двустволок і вішає шильдики на багажну двері. Комбінований витрата палива нового циклу WLTP у машини з правим кермом не повинен перевищувати дев’ять літрів на 100 км.

Як і попередня Alpina XD3, нова наділена цифровий приборкой з консервативною, чисто альпиновской графікою. В іншому відмінності від BMW X3 зводяться до варіантів шкіряної обробки.

Прийом замовлень у Європі відкриється в другому кварталі, перші поставки почнуться в 2019 році. Російський офіс BMW нагадав, що продажем Альпін у нас раніше займалися дилери за своєю ініціативою і цінами в євро. Залишився у них порох в порохівницях, менеджери не знають. Також поки немає ніякої інформації про терміни виходу «запальнички» BMW X3 M. Імовірно, вона дебютує в протягом декількох місяців і отримає від 420 до 500 л. с.

Alpina XD3 скрасит ожидание «горячего» BMW X3 M
Alpina XD3 скрасит ожидание «горячего» BMW X3 M

drive.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *