Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Audi відкликає 6 тисяч автомобілів в Росії

Share

Компанія Audi прийняла рішення відкликати 6687 своїх автомобілів в Росії. Сервісна акція торкнеться моделей A4, А5, А6, Q5, які були продані в період з 2012 по 2017 рік. Як повідомляє Росстандарт, причина відкличний кампанії — можливе проникнення вологи у електронні компоненти.

«Причиною відкликання автомобілів Audi з двигунами 2,0 TFSI є можливе проникнення вологи у електронні компоненти, яке може привести до перегріву і виходу з ладу додаткового насоса охолоджуючої рідини. Як наслідок, не виключені локальні оплавлення», — йдеться в повідомленні відомства.

У сервісних центрах на відкликаються автомобілях замінять додатковий насос охолоджуючої рідини і оновлять ПО блоку управління двигуна. Всі роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників.

Спецам дилерських центрів потрібно не тільки поміняти нещасливий насос, але й оновити софт блоку управління двигуном. Переліком VIN-номерів поділився Росстандарт. Тим часом у Північній Америці набирає хід нова сервісна акція, яка зачепила 1916 спорткарів Audi R8. Купе і родстери запідозрені у витоку трансмісійної рідини, яка при маневрах на високій швидкості може потрапити на гарячі деталі двигуна та підвищити ризик пожежі.

Нагадаємо, що в серпні компанія Audi прийняла рішення відкликати у Росії 40 автомобілів A3. Під сервісну акцію потрапили машини, які були реалізовані в 2015 році. Тоді причиною відкличний кампанії стали можливі проблеми з блоком управління коробки передач.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *