Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Aurus: автомобілі покажуть на автосалоні в Женеві

Share

Автомобілі Aurus, які розроблялися в рамках проекту «Кортеж», покажуть на автосалоні в Женеві в березні 2019 року, говориться в повідомленні Мінпромторгу. На виставці продемонструють публіці седан і лімузин Aurus.

«Прийнято рішення про проведення в рамках автомобільної виставки в Женеві європейської прем’єри нових російських автомобілів класу люкс Aurus, розроблених Державним науковим центром «НАМИ» на основі єдиної модульної платформи. З урахуванням попиту, який ми бачимо на автомобілі зараз, і вже оформлених попередніх замовлень на 2 роки вперед, можна очікувати, що прем’єра марки стане помітною подією Женевського автосалону», — розповів міністр промисловості і торгівлі Російської Федерації Денис Мантуров.

На даному етапі у рамках проекту «Кортеж» розроблені седан і лімузин Senat, а також мінівен Arsenal. У 2019 році очікується поява великого кросовера Komendant. Крім того, програма передбачає створення мотоцикла супроводу, який буде випускатися під маркою «ІЖ».

Загальний обсяг інвестицій в проект оцінюється в 13 млрд руб. Крім домашнього ринку автомобілі Aurus будуть експортувати в 6 країн. Перший автомобіль — урядовий лімузин — вперше з’явився 7 травня 2018 року на церемонії інавгурації президента Росії.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *