Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Aurus: всі автомобілі розкупили на 2 роки вперед

Share

Автомобілі Aurus, які розроблялися в рамках проекту «Кортеж», розпродані ще до початку продажів. Прийом замовлень на російські машини припинений на найближчі 2 роки, повідомляють РИА «Новости» з посиланням на співвласника і гендиректора компанії Sollers Вадима Швецова, за словами якого, це говорить про високий інтерес до виробництва автомобілів класу люкс.

«Можу вам з гордістю сказати, що ні на 2019 рік, ні на 2020 рік вже можливості купити автомобіль Aurus немає, тому що ми перепідписаними на два роки вперед», — розповів Швецов.

Назва Aurus утворена початковими складами слів Aurum (лат. золото) і Russia (лат. Росія). Загальний обсяг інвестицій в проект оцінюється в 13 млрд руб. Перший автомобіль — урядовий лімузин — вперше з’явився 7 травня 2018 року на церемонії інавгурації президента Росії.

На даному етапі у рамках проекту «Кортеж» розроблені седан і лімузин Senat, а також мінівен Arsenal. У 2019 році очікується поява великого кросовера Komendant. Крім того, програма передбачає створення мотоцикла супроводу, який буде випускатися під маркою «ІЖ».

Продажі автомобілів Aurus почнуться в січні 2019 року, заявив генеральний директор компанії Франц Герхард Хильгерт, виступаючи на Московському автосалоні. За його словами, реалізацією машин будуть займатися дилерські групи «Авилон» і «Панавто». Крім домашнього ринку автомобілі Aurus будуть експортувати ще 6 країн світу.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *