Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Автомобілі, які найчастіше потрапляють у ДТП в Росії

Share

Компанія Авто.ру провела дослідження, результати якого показали, які автомобілі найбільш часто потрапляють в аварії в Росії. Фахівцями була проаналізована інформація про більш ніж 1,5 млн. транспортних засобів не старше 10 років на основі даних по VIN-номеру. Відомості про ДТП порівнювалися з загальною кількістю представників тієї чи мною моделі.

Лідером по аварій в Росії стало «заряджене» купе Audi S5 — майже половина (43%) таких автомобілів хоча б один раз побували в ДТП. На 2 місці йде кросовер Citroen C4 Aircross, на якій доводиться 39,9% «битих» машин. Замикає трійку лідерів спорткар Jaguar X-Type з показником 38,2%. Примітно, що в саму «аварійну» п’ятірку також увійшов седан Cadillac CTS і представницький седан Volkswagen Phaeton.

Що стосується марок, то серед них лідирують Honda, Mazda, Jaguar, BMW і Mercedes-Benz, частка аварійності яких варіюється від 32% у «Хонди» до 30% у «Мерседеса».

Дослідження показало, що найменше потрапляють в аварії водії автомобілів преміальних і розкішних марок, а також позашляховиків. Як правило, перші керуються спеціально найнятими професійними водіями, а другі не дуже часто експлуатуються у великих містах. Серед брендів, лідирує Bentley c результатом 12,7% постраждалих машин. Далі йде російський УАЗ і китайська Great Wall з показниками 16,6% і 18,2% відповідно.

Що стосується моделей, то тут перші три позиції належать AMG-версії Mercedes-Benz G-Class, позашляховика Jeep Wrangler і спорткару Porsche 911 — частка «битих» автомобілів серед них варіюється від 12,2% до 13,3%. Крім того, в десятку «трохи несподівано» потрапив Renault Kaptur.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *