Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

АВТОВАЗ готується перевести всі «Лади» на нову платформу

Share

В даний час найбільш популярні моделі “Автовазу” – «Веста» і «Гранта» – випускаються на основі власних «вазівських» архітектур

АВТОВАЗ має намір перевести свої автомобілі на нову платформу альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi з 2021 року. Про це в ході форуму «Автопром. Автокомпоненти» в Тольятті розповів віце-президент по закупкам компанії Венкатран Мамиллапалле.

Ті моделі, які зараз знаходяться у виробництві, до 2021 року значно зміняться. З впровадженням нової промислової платформи зміниться LADA Vesta, зміниться весь сучасний модельний рядВенкатран Мамиллапалле
віце-президент по закупкам Автовазу

При цьому у компанії визнають, що перехід на нову платформу зажадає залучення до виробництва автокомпонентів нових постачальників і підвищення вимог до якості продукції.

«Дуже важливо пам’ятати про те, що ми залежимо від інжинірингу. І ми очікуємо, що наші постачальники будуть компетентними. Це надзвичайно важливо для всього Альянсу. Ті автокомпоненти, які будуть проводитися тут, у Росії, можуть бути використані у всьому світі всіма підприємствами Альянсу», – вважає Мамиллапалле.

Відзначимо, що представники Автовазу не говорять, про якій платформі Renault-Nissan-Mitsubishi йде мова. Разом з тим раніше повідомлялося, що, наприклад, в якості бази для нової «Ниви» буде обрана платформа Global Access (модернізована версія шасі B0), на якій, крім іншого, Renault випускає автомобілі Logan, Duster і Kaptur.

Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *