Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

АВТОВАЗ знову розшукує нових співробітників – тепер відразу 1000

Share

Стільки людей у найближчі два роки російський автогігант має намір найняти на службу інжинірингу, що відповідає, зокрема, за реалізацію перспективних проектів

Про те, що АВТОВАЗ планує поповнити штат співробітників служби на 1 тис. осіб у 2018-2020 роках, повідомив RNS офіційний представник автозаводу. «Йде прийом у інжиніринг, куди у 2018-2020 роках потрібно 1000 нових співробітників», — сказав він.

Раніше завод оголосив про плани по розширенню служби інжинірингу в травні 2018 року, тоді компанія повідомила про 250 вакансії. Тоді коло розшукуваних фахівців був надзвичайно широкий. Випускникам вищих навчальних закладів, які прийдуть на завод, пропонують займатися проектуванням автомобілів і компонентів, математичного моделювання і розрахунками, пасивної і активної безпеки, а також випробуваннями машин.

До речі, тоді ж на Автовазі розкрили розмір зарплати, яку автогігант готовий запропонувати молодим спеціалістам.

«Якщо хлопці, які навчаються за цільовою програмою в Самарському національному дослідницькому університеті імені академіка С. П. Королева або Тольяттінському державному університеті, успішно здадуть всі тести, то при вступі на роботу на АВТОВАЗ їх заробітна плата складе 35 000 рублів», — казав віце-президент з персоналу та соціальної політики Автовазу Дмитро Михальонка.

Нагадаємо, що до 2026 року АВТОВАЗ планує випустити 12 нових автомобілів і провести 11 фейслифтов моделей Lada. І це вимагає помітного розширення штату.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *